Site logo

15 nejhezčích statků na svatbu

Pokud už teď víte, že svou svatbu chcete pořádat na jedinečném místě, zkuste se poohlídnout po nějakém statku. Jejich často bohatá historie na vás dýchne romantikou a atmosféra vaší svatby tak bude nezapomenutelná. A to nemluvíme ani o těch překrásných fotkách! Vybírat můžete třeba z těchto 15 nejkrásnějších svatebních statků!

Na Luníkově ubytujete až 50 osob, odpočinete si v přírodě a užijete si perfektní svatební den, a to v každém ročním období.

1.Statek Luníkov

Tento nádherný statek se nachází nedaleko Prahy, a přesto se v něm ocitnete uprostřed přírody. 

Na Luníkově ubytujete až 50 osob, odpočinete si v přírodě a užijete si perfektní svatební den, a to v každém ročním období. K dispozici vám bude i sauna, fitness nebo venkovní bazén.

2. Statek Samsara

Pokud máte vysněnou luxusní svatbu, na které nejenže vstoupíte do další fáze svého života, ale také si odpočinete, Samsara je to pravé pro vás. 

Děti mají k dispozici velké hřiště, místo je obklopené přírodou a vy si můžete užít relax v místním wellness. To nejlepší na jednom místě.

Samsara je to pravé pro vás. Děti mají k dispozici velké hřiště, místo je obklopené přírodou a vy si můžete užít relax v místním wellness. To nejlepší na jednom místě.

3. Statek Ktová

Český ráj je úžasné místo, které po svatebních oslavách přímo volá. Na statku v Ktové zažijete kouzelnou atmosféru, která z vašeho velkého dne udělá perfektní zážitek. 

K dispozici máte ubytování, terasy a velkou stodolu s barem. Řekněte si své ano právě tady!

Váňův statek je ideální pro ty z vás, kteří chtějí mít všechno hezky pohromadě. Tady vám zajistí obřad, výzdobu, hostinu, hudbu, ubytování i další svatební služby. Stačí jen, když majitelům svěříte své požadavky a ideální svatba bude na světě.

4. Váňův statek

Váňův statek je ideální pro ty z vás, kteří chtějí mít všechno hezky pohromadě. Tady vám zajistí obřad, výzdobu, hostinu, hudbu, ubytování i další svatební služby. 

Stačí jen, když majitelům svěříte své požadavky a ideální svatba bude na světě.

5. Statek Všetice

Všetice jsou honosným sídlem, které má vše, na co si vzpomenete – rozlehlou zahradu, rybník i špičkové kuchaře. 

Romantická atmosféra místa zajistí, že váš velký den bude perfektní.

Na samotném okraji Šumavy se nachází statek Jedraž – kouzelné místo, které historií jen překypuje. Toto 600 let staré stavení stálo už za dob husitů a pevně stojí až do dnes. Kde jinde začít nový společný život než na místě s tak pevnými základy?

6. Statek Jedraž

Na samotném okraji Šumavy se nachází statek Jedraž – kouzelné místo, které historií jen překypuje. Toto 600 let staré stavení stálo už za dob husitů a pevně stojí až do dnes. Kde jinde začít nový společný život než na místě s tak pevnými základy?

Svatby mohou být náročné a své o tom ví i majitelé Vletic. Jsou proto ochotni svým hostům ve všem pomoci, aby si mohli užít jejich velký den naplno.

7. Statek Vletice

Svatby mohou být náročné a své o tom ví i majitelé Vletic. 

Jsou proto ochotni svým hostům ve všem pomoci, aby si mohli užít jejich velký den naplno.

8. Šrámkův statek

Šrámkův statek nabízí nezapomenutelnou a jedinečnou atmosféru staročeské usedlosti, která z vaší svatby udělá snový zážitek. 

Jestli hledáte originální místo, kde na vás dýchá historie, Šrámkův statek je pro vás jako stvořený.

Šrámkův statek nabízí nezapomenutelnou a jedinečnou atmosféru staročeské usedlosti, která z vaší svatby udělá snový zážitek. Jestli hledáte originální místo, kde na vás dýchá historie, Šrámkův statek je pro vás jako stvořený.

9. Homutův statek

Pokud věříte, že v detailech je síla a že právě tyto maličkosti mohou váš velký den pozvednout na vyšší úroveň nebo naopak zkazit, Homutův statek pro vás bude perfektní místo. Jeho majitelé totiž přesně v toto věří a do každého detailu dávají dávku pečlivosti a preciznosti. Můžete si tak být jistí, že obřad i hostina budou na tomto místě perfektní.

 

10. Statek Ondříkovice

Z Ondříkovic romantika přímo sálá. Místo jako z pohádky, kde se do sebe znovu zamilujete a kde získáte spoustu jedinečných zážitků na celý život. 

Čeká na vás perfektní servis a pečlivost majitelů, takže ten velký den bude perfektní do posledních detailů.

11. Statek U tří bratří

Někdy se stane, že potřebujete místo na poslední chvíli. I to se ale dá zařídit – na statku U tří bratří mají ještě několik volných termínů pro letošní svatební sezónu. 

Pokud si chcete své ano říct, co nejdříve, uprostřed jihočeské přírody a na malebném místě, zamiřte na statek U tří bratří.  

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa s bohatou historií, které je ideální pro konání firemních akcí ale i krásných svateb. Objekt spravují manželé Perníčkovi, kteří z Heroutic udělali prosperující farmu. Statku darovali nový život a své ano si na něm můžete říct i vy!

12. Farma Heroutice

Farma Heroutice je nádherné místo na samotě u lesa s bohatou historií, které je ideální pro konání firemních akcí ale i krásných svateb. 

Objekt spravují manželé Perníčkovi, kteří z Heroutic udělali prosperující farmu. Statku darovali nový život a své ano si na něm můžete říct i vy!

13. Statek Smrčiny

Toto krásné místo se nachází na samotě, což vám dává skvělou příležitost utéct od ruchu velkoměsta a odpočívat. Zároveň je ale skvěle dostupné z Prahy, takže pro pořádání svatby je úplně ideální. K tomu dopomůže taky perfektní atmosféra a krásné prostory.

Tento rodinný statek si přímo zamilujete. Nabízí dostatek prostoru pro tu největší oslavu vašeho života, nádherné prostředí a skvělou atmosféru – a to je pro správnou svatbu to nejdůležitější.

14. Statek Nalžovice

Tento rodinný statek si přímo zamilujete. 

Nabízí dostatek prostoru pro tu největší oslavu vašeho života, nádherné prostředí a skvělou atmosféru – a to je pro správnou svatbu to nejdůležitější.

Je pro vás vizuální a estetická stránka svatebního místa důležitá? Chcete se brát na místě, které je jako žádné jiné a bude na vašich svatebních fotografiích vypadat dokonale? Místo, kde se budete cítit jako v jiném světě? Tak to je pro vás statek Újezd se svými kouzelnými prostory ideální!

15. Statek Újezd

Je pro vás vizuální a estetická stránka svatebního místa důležitá? Chcete se brát na místě, které je jako žádné jiné a bude na vašich svatebních fotografiích vypadat dokonale? 

Místo, kde se budete cítit jako v jiném světě? Tak to je pro vás statek Újezd se svými kouzelnými prostory ideální!

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář