Boho svatba v lese podle MacramAli

Po delší době opět přinášíme krásný svatební boho editorál. Situace nebyla k takovým akcím v posledních měsících příliš přívětivá, ovšem všechno špatné je k něčemu dobré. Dodavatelé, kteří na editoriálu spolupracovali, nabrali plných sil a společně vytvořili krásnou, neotřelou inspiraci uprostřed lesa. Postupně vám v článku představíme jednotlivé členy týmu, který se na vzniku editoriálu podílel. Jste připraveni objevit úžasný boho editorál podle MacramAli ve stylu „svatba v lese“?

Dodavatelé, kteří se na editoriálu podíleli

MacramAli

K macrame se Alice, která je zakladatelkou profilu MacramAli, dostala přes inspirace boho laděných interiérů. Snažila se pátrat na českém trhu, ale bohužel to byly pouze inspirace, ale ne to, co by chtěla. Začala tedy s vlastní tvorbou v listopadu 2019.

Macrame pojala trošku jinak, najdete u ní nástěnné dekorace, 3D objekty (teepee, houpačky) a mnoho dalšího. Hlavním směrem, kterým by se chtěla vydat jsou macrame svatby. Zatím v Čechách tolik známé nejsou, tedy zvolením právě takových dekorací určitě vaše svatba nezapadne a hosté si ji budou dlouho pamatovat. Macrame se hodí především k boho svatbám, svatbě v lese, svatbě na louce. Tento koncept totiž skvěle zapadá k jakékoliv svatbě v přírodě, případný větřík a vlající marcame totiž dodají tomuto slavnostnímu okamžiku ještě na větší jedinečnosti. 

U MacramAli si můžete objednat macrame na jakoukoliv svatební bránu (bílou, přírodní, břízovou..), pozadí za novomanžele u přírodní svatební tabule, doplňky do sweetbaru či dokonce stylové teepee. Vše je vytvářeno po dohodě s nevěstou a na základě jejího přání.

Pokud byste chtěli vidět víc z její tvorby, navštivte https://www.macramali.czm

Gentleman Store

O oblek ženicha se postaral Gentleman Store. Je to internetový i kamenný obchod s pánskými doplňky a pánskou módou. Zaměřují se na neokoukané značky a poctivé produkty, které nejsou běžně k dostání a které téměř všechny ozkoušeli na vlastní kůži.

Vedle kvalitní pánské kosmetiky, široké nabídky výrobků pro vousáče, rámových bot Berwick, britské ikony Barbour a slim peněženek Bellroy, mají v nabídce i vlastní značku minimalistického oblečení John & Paul.

Obě kamenné prodejny – Gentleman Store a John & Paul se nacházejí na pražském Žižkově v ulici Roháčova 7. 

Více naleznete na www.gentlemanstore.cz

Salon Le Monika

Tento svatební salon nabízí širokou nabídku půjčení a prodeje jedinečných svatebních a společenských šatů v Hradci Královém. Na trhu se Salon Le Monika pohybuje již od roku 2015.

Najdete u nich jak klasické princeznovské svatební šaty, tak i jednoduché, čisté a elegantní šaty. Současně v salonu narazíte i na boho svatební šaty. Předností jsou hlavně originální a osobité krajky, střihy, barvy, zdobení, detaily a kvalitní materiály.

Více najdete pod odkazem https://www.lemonika.cz/

 

Láskykvět

Láskykvět je zakázkový květinový ateliér zaměřený na svatební floristiku. S láskou ke květinám vám promění jakýkoliv svatební sen ve skutečnost.

Pracují se sezonním materiálem a květinami, díky kterým je zajištěna vysoká kvalita za příznivou cenu.

Láskykvět vám zajišťuje svatební kytice, dekorace a aranžmá, které je třeba objednat minimálně týden předem. U větších zakázek a svateb je nutná objednávka s dostatečným předstihem. Vždy se snaží zákazníkům vyjít vstříc a vytvořit vše k vaší spokojenosti.

Hlavním zaměřením Láskykvět je kompletní svatební výzdoba – od svatební kytice po zdobení aut či obřadního místa. Neváhejte a určitě je kontaktujte. Z fotek je patrné, že stoprocentně chybu neuděláte.

Abyste si udělali obrázek i o jiné tvorbě od Láskykvět koukněte na http://laskykvet.cz/ 

Krása klid a pohoda..

Dream Makers Planners

O ostatní dekorace se staraly Dream Makers Planners. Jedná se o tým dvou dvojnásobných maminek, které se rozhodly dělat to, co mají rády. A tím je dělat radost druhým a plnit jejich přání a sny.

 

Na základě vašich představ vám skvěle vyřeší jakoukoliv dekoraci, kterou si o svém Dnu D budete přát. Právě vaše sny a touhy je ženou neustále dopředu, tedy se nebojte jim vše sdělit a uvidíte, že se vaše představy jejich přičiněním promění v úžasnou realitu. 

Více najdete na http://dreammakers.cz

Tonak

Se sídlem v Novém Jičíně patří TONAK a.s. k největším a nejvýznamnějším světovým výrobcům pokrývek hlavy. Dvěstěletá tradice výroby v Novém Jičíně i ve Strakonicích spolu se značným know-how zaručují vysokou jakost výrobků.

Pro všechny tyto zákazníky jsou značka TONAK, tradiční značka Hückel a značky FEZKO a Fezco Quality pro pletené výrobky zárukou dobré kvality a stálosti na trhu.

Pro kompletní nabídku navštivte https://www.tonak.cz/

Thomas Berny

Thomas se posledních pět let věnuje práci se dřevem a na jeho výrobcích je na první pohled vidět, že pracuje s láskou. Vyrábí především věci na zakázku, ať už dřevěné módní doplňky, jako jsou motýlky, manžetové knoflíčky, kravatové spony, tak i dřevěná servírovací prkénka.

Vyrábí pro jednotlivce i pro firemní zákazníky a restaurační zařízení. Vše je vyráběné ručně, takže žádné dva kousky nejsou identické. Každý kousek je sem tam nepravidelný, což věcem dodává na osobitosti oproti sériové strojové výrobě.

Více na http://www.woodbe.cz/

Made Atelier

Made Atelier nabízí širokou nabídku kolekcí, ve kterých si můžete vybrat to správné oznámení s obálkou, jmenovky a mnoho dalšího.

Jejich tvorba zahrnuje moderní kaligrafii, ručně malované akvarelové motivy, průsvitné materiály, speciální tisky (zlatý, rose gold či bílý), široký výběr obálek, pečetí a doplňků.

Další podrobnosti naleznete na https://www.madeat.cz/

 

Nechte se inspirovat...

Síma peče sladkosti

Láska k pečení Símu přivedla až k otevření malé cukrářské výrobny, ačkoli roky předtím byla její práce kancelářská. K pečení se dostávala až večer po práci a bylo jejím večerním ventilem, bavilo ji a její sladké výtvory měly pozitivní odezvu. Postupně se k objednávkám od známých přidávaly i zakázky od známých známých a Síma tak posunula v roce 2017 koníček na své podnikání. Peče pouze na zakázku, používá velice kvalitní suroviny a snaží se, aby vše co upeče nejen skvěle chutnalo,ale i vypadalo.

Pro další informace můžete navštívit její stránky: www.simapecesladkosti.cz/ 

 

Lili Buiová

Každý si všimne efektu, který do atmosféry vznese vstup krásné ženy. Ženské kráse a jak ji zdobit se věnuje Lili od roku 2015, pod rukami jí prošlo tisíce tváří. 

Důležité je pro ni rozumět stylu a vkusu klientky. Má cit pro jemnost, něžnost, a právě proto ženu podtrhne nevtíravým způsobem. Nachystá Vás na jakoukoli událost, kdy Vám to bude slušet, klíčem je však najít ten, který bude výjimečný pro Vás, a ve kterém se budete cítit překrásně a sebevědomě. Samozřejmostí je, že vám make-up i účes vydrží do té doby, než se rozhodnete ho smýt či rozpustit.

Lili je už také vdaná žena, tedy přesně ví, co celý svatební den obnáší a co vše musí váš look vydržet.

Více objevujte na www.denisfueco.com/lilibuiova

 

 

Denis Fueco

Denis se fotografováním zabývá od roku 2003 a od té doby je to jedna z jeho největších vášní. Fascinuje ho celý příběh páru, tedy moc rád zachytí i okamžiky rané lásky, zasnoubení, svatební den, těhotenství či první dny s miminkem. Za tu dobu se z vás jistě již stanou dobří přátelé a tím pádem i během focení se skvěle uvolníte.

Ukázku jeho další práce naleznete na www.denisfueco.com

Tesárkovi Videography

Tesárkovi jsou manželé, které spojuje láska k sobě samým, ale také k natáčení videí, vyprávění příběhů a zachycení těch nejjedinečnějších okamžiků v životě.  

Jsou to vizuální vypravěči vašich příběhů. Příběhů lásky a emocí. Zachycení každého kousku tohoto příběhu je nesmírně baví, užívají si každý moment za objektivem, kdy vidí slzy štěstí, dojetí a chvilky plné emocí. Společně za vámi přijedou a prožijí nejkrásnější den vašeho života spolu s vámi. Jako tiší pozorovatelé, vypravěči vašeho příběhu.

Spoustu videí již z proběhlých svateb najdete na https://www.tesarkovi.com/

Děkujeme skvělým dodavatelům!

 

 

 

 

Macrame dekorace a organizace: MacramAli

Fotograf: Denis Fueco

Vizážistka: Lili Buiová

Video: Tesárkovi Videography

Květiny: Láskykvět

Svatební šaty: Salon Le Monika

Klobouk: Tonak

Oblečení ženicha: Gentleman Store

Ostatní dekorace: Dream Makers Planners

Sweetbar: Síma peče sladkosti

Dřevěné prstýnky: Thomas Berny

Tiskoviny: Made Atelier

Modelka: Barbora Hačecká

Mediální partner: Svatba ve stodole

Komentáře

  • Michaela
    30.8.2020 So 19:57

    muzu se zeptat na kterem miste se konalo foceni? dekuji

Přidat komentář