Site logo

Čas na plnění snů – Inspirujte se kouzelnou svatební atmosférou!

Nevíte, jak začít s přípravami na svatbu? Potřebujeme koordinátora? Kde najít fotografa či kameramana? Natrhat si kytku na louce? Jak zařídit catering? Kolik se vypije na svatbě piva, vína a kolik nealka? Jak naplánovat harmonogram svatebního dne, aby se svatebčané nenudili? Kdy se fotit, aby se svatebčané nenudili? Kdy dát první tanec a kdy krájet dort? To jsou všechno otázky, které se asi honí hlavou většině nevěst. Pokud jste podobně bezradné, určitě kontaktujte svatební agenturu či koordinátorku. My pro vás máme tip na partu skvělých lidí, které pro vaši svatbu můžeme vřele doporučit. Se všemi jsme se poznali osobně a víme, že umí pracovat i pod stresem s úsměvem a celé svatební přípravy si užít! Vraťme se ale k samotné přípravě svatby a koordinaci svatebního dne. Oslovení koordinátora, alespoň na konzultace před svatbou, vám ušetří spoustu času prosezeného u zjišťování informací – „co, jak, za kolik a kolik, čeho má být“. 

Lucka na svatebním trhu působí již delší dobu a nyní převlékla celý svůj koncept do nového kabátu. Se svým (nyní už:))) manželem se vrhli do svatebního světa po hlavě, aby mohli nevěstám pomoci ještě intenzivněji! Spolu tedy vymysleli tento krásný koncept, aby odprezentovali to co umí, a dali dohromady partu skvělých svatebních dodavatelů.

Pro Lucku bylo toto svatební focení hodně důležité a všichni jsme měli velká očekávání i nervy. Celý den proběhl nakonec v úžasné atmosféře a náladě. Lucka je sluníčko, organizačně velmi schopná a má „oko“ pro dekoraci, která vás prostě jednoduše okouzlí. Jsme moc rádi, že jsme měli možnost celé Lucky Wedding podpořit v tomto kroku do velkého svatebního businessu a že ty první úspěchy můžeme prožívat s nimi. Prostě snová spolupráce. 🙂

Svatební dodavatelé, kteří na svatebním focení spolupracovali!

Mlýn Na Dobré vodě | Svatební místo v Praze

Toto svatební místo je kapitola sama o sobě. Místo je v Praze, přitom obklopeno přírodou. Pan majitel je živel. Nápomocný, snaží se nabídku uzpůsobit tak, aby i s malým rozpočtem u něj svatba proběhla za vysokého standardu. K tomu přispívá i fakt, že na Mlýně Na Dobré vodě vaří michelinský kuchař, tedy o catering budete mít postaráno tím nejlepším možným způsobem. Současně je k dispozici kvalitní nábytek, který je již součástí pronájmu. Musíme podotknout, že z našeho povědomí o cenách na trhu, patří mlýn jednoznačně k těm cenově bezkonkurenčním. 

Margot Photograph | Svatební foto

Markétka je prostě sluníčko! Při focení vytvořila skvělou atmosféru, tedy i vybrané páry, které se focením neživí, se cítili moc příjemně a všichni jsme si to užili. Fotí zároveň i v zahraničí, protože její další vášní je cestování. Pokud tedy sháníte fotografku s tím správným okem pro magické momenty, ať už v Čechách nebo zahraničí, Markétka je to pravé.

Jan Berounský | Video na svatbu

Honza je původně z Ústí nad Labem, což nám bylo vzhledem k našemu teplickému původu velmi blízké. Fotí i točí, v Čechách i zahraničí. Když jsme ho na tomto svatebním focení potkali, mysleli jsme si, že je to jeden z ženichů, tedy i dámská část svatebčanů bude určitě potěšena. 🙂 Honza netočí pouze svatby, má i spoustu jiných projektů, tedy je lepší se mu ozvat s předstihem.

Květinový sen | Květiny na svatbu

Nikča tvoří jedinečné výzdoby a to jak romantické, tak luční nebo v boho stylu. Na tomto editoriálu bohužel kvůli počasí (opravdu hodně pršelo), došlo k pár změnám a Nikča musela zdobit slavobránu dokonce venku v dešti, tedy tímto se jí za to klaníme. Můžete si být jistí, že vás v tom Nikča nenechá a udělá maximum, abyste byli spokojení. Ještě má pár volných termínů na tuto sezónu, ovšem už si u ní můžete rezervovat i termín na rok 2022.

Tereza Pavlíková | Sweet bar

Terka nás všechny naprosto dostala! Už jsme pár svateb a focení zažili, ovšem tady sladký bar za nás naprosto zvítězil. Pořád si pamatujeme ten moment, kdy nevěsta kousla do prvního kousku a zjistila, že hrát to, že je ta tartaletka opravdu vynikající, vůbec nemusí. 🙂 Jak můžete vidět na fotkách níže, sweetbar byl nádherný i na pohled. 

Svatební Nezbytnosti | Tiskoviny na svatbu

Pozvánky, jmenovky na stůl, menu nebo dokonce uvítací tabule. Není nic, co by Svatební Nezbytnosti nezvládli. Nebojte se jim svěřit své přání, opravdu jsou to ty správné ruce, do kterých se můžete s klidem svěřit. Tiskoviny vám přijdou vyšperkované do posledního detailu, včetně stužek, pečetí nebo obálek. Na některých jejich pracích můžete vidět dokonce i zlato, zvládají ovšem i trendy minimalismus.

 

Světýlkov | Svíticí písmena

Rádi byste rozsvítili vaši svatbu? Světýlkov vám může poskytnout v tomto ohledu kompletní servis. Mají v nabídce nejen klasické světelné řetězy, ale i všemožné žárovičky a světelné závěsy. Dokonce si u nich můžete zapůjčit i světelný nápis, jako jsme měli my na svatebním focení. 

Eppi | Šperky a snubní prsteny

Online klenotnictví. Přijde vám to jako něco z budoucnosti? Tak to vůbec není. Dnes se již online dá zařídit opravdu všechno. Včetně šperků, prstýnků a dárků pro ty nejdůležitější svatebčany. K nákupu máte automaticky doživotní záruku a do 60 dnů můžete nesedící velikost vrátit bez udání důvodu. Mají však i kamenný showroom v Praze. Za nás mají opravdu nádherný sortiment a zvládají i šperky na míru.

Dekorace pro Lásku | Svatební dekorace

Shaníte dekoraci na svatbu, ovšem chcete se vyhnout nákupu? Tomu jednoznačně fandíme. Jde to zařídit i udržitelně. Když vám k tomu Dekorace pro lásku poradí i co, s čím sladit, je to úplně ideální situace. Zároveň pokud máte nějaké speciální přání, které se aktuálně nenachází v jejich inventáři, dejte jim vědět. Jsou rádi za každý podnět pro rozšíření sortimentu půjčovny. Vždyť jsou tu přece pro vás! Pro Lásku!

Miabella | Svatební šaty

Šaty Miabella snad zná již každý v Čechách. O to jsme radši, že můžeme Lenku, která je sama navrhuje, znát osobně. Lenka skvěle pozná, co komu sluší a pomůže vám tak s výběrem, že už určitě nikam na další zkoušku nebudete muset chodit. Tento rok přidali současně i super šaty pro družičky, maminky a dokonce vlastní svatební boty. V Miabella vás zkrátka obléknou od hlavy až k patě.

Galard | Obleky na svatbu

Obleky byly na tento editoriál trochu oříšek. S původním domluveným dodavatelem to nakonec nedopadlo, tedy narychlo se sháněla náhrada. A tato náhrada nakonec nebyla vůbec náhradou, ale naprostou výhrou. Karel, který má pražskou pobočku tohoto zakázkového krejčovství na starosti, přijel na místo a o ženichy se postaral do posledního detailu. To, že ještě povzbuzoval snoubence k větším pusám při samotném focení, byla jen třešnička na dortu! 🙂

Anita makeup | Make-up a účes

Musíme uznat, že obě nevěsty byly moc krásné už když přišly nenalíčené, ovšem Anita tomu dala to správné kouzlo. Ochota, pečlivost a talent. Takhle bychom Anitu charakterizovali. Nevěsty, pokud ještě sháníte vizážistku, co zvládne upravit vás, svědkyni i družičky, určitě neváhejte. Anita za vámi dojede kamkoliv a má ještě nějaké volné termíny.

A ještě pár detailů na závěr...

Sledujte nás pro další inspiraci!

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář