Site logo

Koordinace se srdcem a bez stresu! To jsou Svatby s Klárou.

Po prvotním zjištění, co je vše potřeba na svatbu vymyslet, zařídit a nachystat, jste se rozhodli oslovit koordinátorku či svatební agenturu. Jenomže těch je stejně jako salonů a šatů také milión. Jak tedy vybrat tu správnou? Oslovili jsme Kláru Pecháčkovou – koordinátorku, která má nejen mnohaleté zkušenosti s koordinací (tedy ví, jak se to má dělat správně :)), navíc má prostě organizování v krvi. Ono není určitě na škodu, když si zjistíte, co vaše vybraná koordinátorka dělala před samotnou organizací svateb. Zkušenost z hotelnictví či event managementu, kterou právě Klára má, je to totiž to nej, na co můžete narazit. Speciální pozornost věnujte absolventům rychlokurzů či koordinátorkám, které začaly na základě své vlastní svatby v minulém roce, protože jim rodina řekla, že svatba byla hezká a povedla se.:) Je tedy důležité si od začátku ujasnit, jaké služby od koordinátorky či agentury očekáváte a v jaké kvalitě. Prostě důvěřuj, ale prověřuj!

Kláry svatby mají srdce, jsou jedinečným dnem plný pohody a hlavně bez stresu. Svatební den není o spěchu, ale o atmosféře a neopakovatelných momentech. Velmi důležité je svatební plánování. Před svatbou by koordinátorka měla mít připravený detailní organizační harmonogram, aby vás již nemusela zbytečně zatěžovat otázkami během svatebního dne. 

Jsem od přírody organizátor.  Mám na starosti dodavatele, komunikaci s cateringem, matrikou, zařizuji vše potřebné, abyste v den D nemuseli nic řešit.  Zároveň vedu svatebčany s lehkostí, aby nezmeškali žádný moment a věřte, nezmeškají. Nikde zbytečně nečekají, vždy vědí kudy kam a co bude následovat. Zároveň ale nepospíchám, řídím se citem a intuicí. 

Co byste během plánování a koordinace dne měli očekávat?

Během plánování proběhnou minimálně dvě osobní schůzky včetně prohlídky svatebního místa. Promptní a věcná mailová a telefonická komunikace je u Kláry samozřejmostí. Vypracujete společně detailní organizační harmonogram, který je velmi důležitý pro pohodový průběh svatebního dne. Během plánování pravidelně Klára komunikuje s dodavateli, aby opravdu všechno klaplo a každý věděl, co má dělat. Pokud je potřeba, není problém pomoct i s přípravami. Jak jsme zmiňovali, Klára má bohaté zkušenosti s vedením týmu v cateringu. Tedy věřte, že krájení dortu ji nijak nezaskočí. 🙂

Na místo Klára jezdí minimálně 2,5 hodiny před příchodem prvních svatebčanů nebo dle dohody den předem. V klidu si projedete společně harmonogram. Současně se i na místě sladí vše s ostatními dodavateli. Při příchodu svatebčanů už je to ráz na ráz: přivítání, myrty, Klára se rovněž představí, aby bylo jasné, za kým se má chodit v případě potřeby. Hlavní je, aby byli snoubenci v klidu a nikdo je nezatěžoval otázkami. Následně Klára rozdá kytice, korsáže, informuje svatebčany ohledně svatebního obřadu, komunikuje s matrikou, koordinuje nástup, komunikuje s hudbou, asistuje při špalíru, focení… Prostě zajistí všechno, co se během dne potřeba. A tak by to mělo být.

Když je třeba, pomohu kdekoliv, jelikož každou svatbu beru jako vlastní a záleží mi, aby vše dopadlo na jedničku a svatebčané si odnesli spousty krásných zážitků. Můj bývalý ženich mi sdělil, že jsem královna improvizace, což mne od srdce potěšilo.:)

Pokud vás Kláry osobitý přístup oslovil, kontakt přidáváme níže. Osobně či přes Google Meet proberete nezávazně vaše představy a sny. Pak se rozhodnete, zda se vám investice vyplatí. A my věříme, že minimálně vaše nervy před svatbou vám za to budou neskutečně vděčné. Ono vybírat koordinátorku, které svůj Den D svěříte není hračka, ale jakmile přijdete na tu pravou pro vás, neskutečně si oddechnete. Tak vzhůru do toho!

+420 724 057 076

info@svatby-party-oslavy.cz

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář