Jelikož je květen měsícém lásky, připravili jsme pro Vás soutěž, ve které můžete vyhrát krásné a milé ceny od našich sponzorů. Zapojit se může kdokoliv, ať už nastávající nevěsty, nebo ti co už „to“ mají za sebou. Soutěž je ale určená pro všechny svatební příznivce, kteří by se s nevěstami o svá doporučení dodavatelů, či svatebních míst mohli podělit.

Pravidla

  1.  Udělte recenzi svatebnímu místu, nebo svatebnímu dodavateli, kterého máme na našem svatebním webu www.svatba-ve-stodole.cz
  2. Není – li na našem webu Váš oblíbený dodavatel/místo, označte ho v komentáři pod soutěží, nebo ho jen napište a uveďte důvod proč by ho měly nevěsty na našem webu najít
  3. Lajkněte“ příspěvek
  4. Veřejně ho sdílejte
  5. Lajkněte“ naší FB stránku

Tuto soutěž jsme uspořádali, protože recenze, osobní zkušenosti a doporučení jsou pro nevěsty při výběru místa a svatebních dodavatelů to nejdůležitejší! Snažíme se tedy potentciální „udělovače“ recenzí motivovat případnou výhrou cen. 

Co můžete vyhrát?

Do soutěže nám věnovaly dárečky následující firmy, které se mimo jiné věnují právě svatební tématice.

SURPRISED BY NATURE

Tato malá firmička se snaží novomanželům ušetřit finance a hlavně i čas! Vyrábí ručně dělané originální výslužky, které zůstanou památkou na Váš den. Vzhled dárečků přizpůsobí vzhledu Vaší svatby a vymyslí různé varianty. Každý jejich dáreček je originální a dělaný s radostí a láskou. Vyrábí ruzné svíčky, mýdla a jiné krásné věcičky. Pro více informací navšttivte jejich Facebook nebo Instagram. Holky ze Surprisedbynature si pro Vás připravili dva balíčky

LEVANDULOVÝ KRÁMEK

Paní z této firmičky si nechává vozit sušené kytice levandule přímo z Provence. Kytice dále váže dle přání, nebo prodává dál, ať si ji každý upraví jak libo. Sušené květy levandule lékařské kupuje a z ní pak vyrábí levandulový sirup a levandulový med. Ten hlavně, protože peče na zakázku levandulovou bábovku a levandulové sušenky. Prodává dále i vykrajovačky na sušenky a perníky, pro zavěšení na hrneček. Vyrábí textilní brože. Spolupracuje s paní mýdlařkou, která jí vyrábí levandulová mýdla. Do soutěže nám věnovala hned tři balíčky. Pro více informací navštivte její Facebook nebo Instagram.

ŘEKNI TO KRABIČKOU

Tato začínjící firmička Vás zase vyrobí originální dírkobou krabičku/krabičky, dle Vašich přání. Osobní krabička jako dárek pro Vaše blízké.
Pro více informací sledujte jejich Facebook nebo Instagram.

JENNY´S NUTS

Domácí vyroba cukroví – drobné krásné cukroví, ořechy s úžasnou mléčnou karamelovou náplní podle původní receptury, různé druhy náplní. Čokoládové kuličky s rumovou příchutí či plněné vafle s mléčnou karamelou. Můžete vyhrát kilový balíček oříšků, nebo vafle.Pro více informací navštivte Facebook nebo Instagram.

Kdy a jak vybereme výherce?

Do soutěže se můžete zapojit kdykoliv v průběhu celého května. Udělíte – li více recenzí/komentářů, Vaše šance na výhru se samozřejmě zvyšuje:-) Výherce vyhlásíme 31.5.2018 ve večerních hodinách. 

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář