Site logo

Spolupráce s Budemesvoji.cz

Chci být svůj

tím nic nezkazím (Balíček FREE)
0 měsíčně
 • Omezený počet fotografií
 • Kontaktní formulář

Chci se víc ukázat

zlatá střední cesta (Balíček STANDARD)
690 měsíčně
 • Přednostní zobrazení
 • Přímé kontakty, prokliky na vaše sociální sítě a web
 • Až 20 fotek a video
To nej!

Svůj vždy a všude

exkluzivní partnerství (Balíček PROFI)
1900 měsíčně
 • Minimálně 1x stories nebo post měsíčně na našich soc. sítích
 • Zařazení do reklam na FB a Instagramu
 • Doporučování na fórech
 • Přednostní zobrazení na webu
 • Zobrazení v měnícím se bloku na hlavní straně webu
 • Přímé kontakty, až 20 fotek a video
úplně nej!

Pokud je již váš profil místa či služby vytvořený a vy k němu nemáte přístup, registrujte se přes mail nebo FB a kontaktujte nás. My vám s nastavením pomůžeme. 

Potřebujete intenzivnější propagaci?

Budemesvoji.cz v číslech

40 tisíc uživatelů

měsíčně navštíví náš web

20 tisíc sledujících

na Facebooku a Instagramu

557 tisíc zobrazení

našeho obsahu na Instagramu měsíčně

168 tisíc oslovených uživatelů

na Instagramu měsíčně

Level milion

nadšení do spolupráce s vámi!

Jaké je to s námi spolupracovat?

Lucie Košinárová
Lucie KošinárováSvatební Korzování - svatební veletrh
Read More
Holky jsem sledovala na Instagramu již delší dobu. Tak nějak podle jejich příspěvků, reels a mluveného stories, jsem trochu poznala, že tady by to mohlo fungovat! 😃 Proto když jsme se spojily skrz možnou spolupráci přes veletrh Svatební korzování byla jsem nadšená. Veletrh měl slušnou základnu, ale já chtěla víc! A to víc byla Anička s Verčou ❤ Po osobní schůzce jsem už prostě věděla, že tohle je velmi správně a dává smysl. Skvělá propagace, super nápady a konečně někdo, kdo chápe moje „touhy“ Instagramu 😃 Výsledek našeho společného reels byl nad očekávání a celý veletrh byl velmi úspěšný, a myslím, že zásluhu na tom měly právě i holky z BUDEMESVOJI.CZ Děkuju! Boží!
Lucky Wedding
Lucky WeddingSvatební agentura
Read More
Aničku a Verču doporučujeme všemi deseti. Záleží jim na tom, abyste ty výsledky měli a o své klienty se opravdu starají. Vymyslí vždy i něco navíc a snaží se udělat maximum, aby to pro vás dávalo smysl. Dělají svou práci od 💛 a celkově to prostě dělají jinak a po svým. To nám je právě blízké. A je s nimi sranda. To my rádi 🙂 Děkujeme za super spolupráci 💛
Na Starém Plese
Na Starém PleseSvatební místo ve Královéhradeckém kraji
Read More
Chtěli bychom touto cestou poděkovat Veronice a Aničce, se kterými jsme měli potěšení se setkat při obhlídce našeho svatebního místa, které jsme se rozhodli zviditelnit na jejich prohlížeči „Budemesvoji.cz“. Obě jsou skvělé, veselé, pozitivní, plné nápadů! Jsou to profesionálky! Září z nich neskutečná energie! Je nám potěšením, že jsme oslovili právě je a ve spolupráci s nimi budeme na jejich webu a sociálních sítích zviditelňovat naše krásné svatební místo. Takže Veroniko a Aničko: "Děláte to výborně! Moc děkujeme a přejeme vám, ať se vám jen a jen daří!"
Veletrh Svatbárium
Veletrh SvatbáriumStylový veletrh pro snoubence
Read More
Ta nikdy neutuchající energie, ochota, nadšení a chuť dělat věci správně a kvalitně nás naprosto uchvátila. Ještě ani neskončila naše spolupráce a už jsme se těšili na další. Skvělá práce, jen tak dál!
Vltavěnka
VltavěnkaSvatební místo ve Středočeském kraji
Read More
Nechce se mi psát klasické hodnocení vyhledávače, protože to není pouze vyhledávač. Je to prostor, kde vám holky doporučí dodavatele, místo a zodpoví spousty otázek kolem svatby. Výsledky se nedostaví během měsíce, ale trvá to déle. To, že jsem u nich na stránkách bylo to nejlepší rozhodnutí. Sleduji jejich posun, který je neskutečný. Já se na vše dívám trochu jinak a ani moje místo není klasický komerční objekt. Dávám do něj kus sebe, tak jako holky do svého projektu. Proto i naše spolupráce je skvělá, báječná, dokonalá, fantastická…

Ukázky jednorázových i dlouhodobých propagací na sociálních sítích