Site logo

Nové stylové svatební místo v Praze – HIGHLIGHT

V roce 2023 opět vznikla celá řádka nových svatebních míst. V různých stylech a na různých místech. Je tu však jedno, které byste určitě neměli při výběru své vysněné svatební lokace opomenout. A to je HIGHLIGHT. Unikátní prostor přímo v Praze, který vás ohromí již na první pohled – stylovým designem i jedinečnou atmosférou.

Jak HIGHLIGHT vznikal?

Za svatebním místem stojí tým, který má již 20leté zkušenosti ze sousední Folklore Garden a také Hlubočepského zámečku. Rozhodli se jít za snem o vytvoření jedinečného prostoru, který by dokázal spojit tradiční hodnoty s moderním designem. A tak vznikl HIGHLIGHT. Přestavba prostoru trvala půl roku. Těch šest měsíců příprav bylo plných vzrušení, úsilí a někdy také šílenství, jak to při velkých projektech bývá. Skoro se vám pak i zdá o podlahách, barových deskách, svítidlech a všem ostatním… 🙂 Velmi zajímavým prvkem je unikátní kulatý bar, který je středobodem a dominantou celého prostoru. 

Srdcem fancy, duší industrial

Kapacita a možnosti ubytování

Kapacita na svatby je 160 osob, tedy je zde možnost i větších svateb. Ubytování přímo na místě v současné době nabízeno není, svatební místo je však v Praze, tedy je možné si rezervovat jakýkoliv hotel v okolí. Plus HIGHLIGHT v blízké době začíná i se stavbou vlastního hotelu. 

Catering

Ke každé svatbě přistupuje tým svatebního místa HIGHLIGHT individuálně na základě schůzky se snoubenci. Doporučí vám, kolik jídla je třeba objednat na základě dlouholetých zkušeností. Samozřejmě vám doporučí i ty nejlepší z nejlepších dodavatelů, díky jejich dlouholetým zkušenostem tak určitě nešlápnete vedle. Alko i nealko jsou počítány na základě reálné spotřeby ve svatební den, tedy není potřeba cokoliv nakupovat dopředu a pak řešit například vrácení nevypitého piva atd.

Kontakty a volné termíny

Jedná se o nové svatební místo, booking na 2024 je otevřený velmi čerstvě, volných termínů je tedy stále dost. Doporučujeme si však co nejdříve domluvit prohlídku a na váš konkrétní vysněný termín se zeptat. Takový klenot mezi svatebními místy totiž nebude mít volno věčně.🙂 Zároveň můžete využít i možnosti uspořádat si zde svatbu na podzim či v zimě ještě tento rok.

Web: highlight.cz

Tel: +420 602 365 699

E-mail: info@highlight.cz

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář