Site logo

Originální dárky pro družičky a svědkyně. Poděkujte jim stylovým šperkem od Bižuterie Marika

Svatební momenty patří mezi nejromantičtější chvíle v životě. Celý den musí být promyšlený do nejmenších detailů. V noci nemůžete spát, protože si představujete každičký moment onoho dne – oblékání, líčení, česání, slzy v očích svědkyně, když upravuje uteklé pramínky vlasů. A to vše po boku kamarádek, bez kterých by tyto okamžiky nebyly kompletní. Jak jim ale za to vše co nejkrásněji a nejoriginálněji poděkovat? Jak vytvořit památku, která bude dokonalou připomínkou takového okamžiku? Dá se vymyslet něco, co v sobě ponese ten hřejivý pocit u srdce?

Bižuterie Marika nabízí nejrůznější svatební doplňky, které budou tou správnou volbou pro váš velký den. Pod svatebními doplňky si můžete představit náramky  z korálků vyráběných z léčivých a energických minerálů.

Jako další možnost si nevěsty mohou zvolit háčkované náramky či korálkové náhrdelníky. Poděkování pro svědky a svědkyně může být zpracováno i ve formě přívěsků do auta, klíčenek nebo náušnic. Je zde opravdu z čeho vybírat. Na zakázku vám Marika vyrobí i silikonová kousátka a klipy na dudlíky pro miminka. 

K této myšlence přivedla Mariku její kamarádka, když se při plánování své svatby rozhodovala, jak originálně požádá svou svědkyni a družičky, aby stály po jejím boku po dobu jejího velkého dne.

Pár slov od Bižuterie Marika

“Všem nevěstám bych vzkázala, aby si hlavně svůj velký den užily, protože je to hlavně pro ně jedinečný den, ve kterém se promění v krásné královny. A určitě aby nebyly zklamané, když něco nebude dle jejich představ. Já sama jsem si vždy jako menší holka vysnívala velkou úžasnou svatbu, ale vše se změnilo v moment, kdy jsem si našla vojáka z povolání a svatbu jsme museli naplánovat během 14 dnů, než mi manžel odjel na půlroční misi. A sama musím říct, že i když to byla rychlá a malá svatba, pro mě byla výjimečná jako pro každou nevěstu. Je to Váš velký den a proto bych jen vzkázala: užijte si ho dle vašich představ. „

Náramky jsou vyráběné podle přání nevěst, aby dokonale ladily s barvami svatby, ale také, aby zůstaly obdarovaným jako dárek a památka na onen jedinečný den.

Nevěsty si nejvíce cení osobního přístupu. Každá nevěsta vždy dostane na výběr ze tří kombinací barev náramku. Každému výrobku náleží krabička, která má dokonale vyladěný vnitřek. Vše je vymazleno do poslední tečky.

Samozřejmě je nejlepší objednat bižuterii včas,  a to ideálně měsíc dopředu, avšak může se stát, že člověk v tom shonu zapomene. Bižuterii Marika ovšem leží na srdci hlavně vaše spokojenost, takže vyjít vstříc je priorita, i když hoří termín.  

Ceny se odvíjí od typu zvoleného produktu. Háčkované náramky jsou náročnější časově na výrobu a naopak náramky z minerálních korálků jdou vyrobit jednodušeji. Ceny se pohybují od 250,- Kč do 500,- Kč.

Mít po boku ty správné lidi je ve svatebních chvílích nepopsatelný pocit, z kterého čerpáme po zbytek života. Jsou to lidé, kteří byli vaší oporou po celou dobu a i ve svatební den se těšili z vašeho štěstí. Proto by se dárek pro svědkyni či družičky měl pečlivě vybrat, protože je takovým malým projevem upřímné vděčnosti za jejich přítomnost ve vašem životě. Mít na svatbě schopnou a ochotnou koordinátorku je jedna věc a určitě tuto možnost doporučujeme všemi deseti. Ovšem přítomnost, pomoc a podpora holek, co s vámi prožily první lásky, první starosti, ale i radosti, to je to, co pro Vás bude na konci dne jedno z nejdůležitějších. Proto popusťte uzdu fantazii a vyberte družičce, svědkyni či svědkovi (ano, mají  i skvělé pánské náramky) něco opravdu nápaditého a od srdce!

Kontakt

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář