S příchodem podzimu svatební sezóna nekončí, právě naopak. Podzimní svatby jsou krásné a plné barev. Další nespornou výhodou je relativní stálost počasí a příchod babího léta. Ani letní pařáky Vás nepřekvapí – pánové se nebudou potit v obleku a dámským doprovodům se nebude roztékat make-up. A kdyby se přeci jen počasí nevydařilo, hosté s tím budou na rozdíl od letních svateb počítat. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že nám dokonce deštivé počasí pomohlo. Hosté se nerozutečou po celém areálu a nemusíte je pořád svolávat. Všichni se baví společně na jednom místě a svatba má příjemnou, přirozenou atmosféru. 

Svatba na Panském Dvoře

Chtěli byste mít svatbu ještě tento rok a hledáte krásné rustikální místo? Nezoufejte, máme pro Vás tip na prostor, který Vás určitě nadchne svou originalitou. Panský Dvůr Dolní Počernice nabízí různé možnosti uspořádání obřadu i hostiny a dokonce i ubytování pro Vaše nejbližší. Můžete zde mít svatbu o různé velikosti a stylu, od rustikálních po netradiční v malém pivovaru.

Panský Dvůr je dosažitelný z centra hlavního města do 20 min. jízdy autem, a přesto zasazen do krásné přírody Zámeckého parku. Proto zde můžete mít i romantický stylový obřad. Pro snoubence, kteří se rozhodnou říct si svoje ano od října do konce roku 2018 mají navíc výhodnou nabídku: slevu 20 % na nápoje a pro prvních 10 objednávek svatební dort z jejich cukrárny zdarma! Pro více informací kontaktujte přímo Panský dvůr, třeba skrze jejich Facebook, kde můžete sledovat i jejich další akce a novinky.

 

Na závěr bych chtěla budoucím nevěstám připomenout, aby se při plánování svatby nestresovaly a přípravy si užívaly. Samotný den „D“ pak bude určitě krásný a plný pohody. Záleží jen na Vás a Vašich hostech jak bude svatba vypadat a pokud něco nevyjde podle představ, není třeba se tím trápit. Svatba je o spojení Vás dvou a nějakých detailů či nedokonalostí si nikdo ani nevšimne!

Galerie

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář