Site logo

Mentoringy a školení

Bez socek to nejde

Instagram a Facebook táhnou svatební odvětví. Je to však složitější disciplína, než jen přidávání obrázků. Naučíme vás, jak s nimi pracovat ve svůj prospěch.

Bez reklam to taky nejde

Naučíme vás, jak nastavit Business Manager a první reklamy. Bez nich to dnes bohužel nejde, ovšem reklamy se dají dělat efektivně a za pár korun.

Všechno vám to povíme

Dokážeme mluvit hodiny a hodiny, a prý dokonce i věcně a zábavně. 🙂 Ať už jde o dynamické prostředí sociálních sítí, reklamy nebo svatební inspirace a strategie.

Pro více informací a nabídku na míru nás kontaktujte.

Kde jsme již přednášeli?

MAS Český Západ, z.s.
MAS Český Západ, z.s.Ing. Radka Šámalová - koordinátorka akcí pro veřejnost a rozvoje cestovního ruchu
Read More
Veroniku a Aničku jsme přizvali jako mluvčí na naši konferenci, která byla určená lokálním podnikatelům a poskytovatelům služeb v cestovním ruchu. Naším cílem bylo představit jim nové trendy a možnosti směřování s tím, že svatební turistika se do tohoto segmentu také počítá a v posledních dvou letech navíc zažívá obrovský boom. Obě poskytly komplexní náhled na to, na co je nezbytné během pořádání svateb myslet, co je vhodné nabízet a zajistit a jaké zpravidla znějí poptávky od nevěst včetně toho, jak se na ně připravit. Současně poskytly i své zkušenosti z praxe a z praxe jiných provozovatelů. Během svého příspěvku nabídly nejen odborný pohled, ale také velmi zajímavou a přátelsky předanou prezentaci, která získala velký ohlas. Obě zůstaly během celého večera, kdy také poskytovaly soukromé konzultace jednotlivým návštěvníkům. Z akce si odnesly nově navázaná partnerství a účastníci nadšení do tématu svatební turistiky. Těšíme se, až do našeho regionu zavítají opětovně a na nově vznikající svatební místa.

Zde Vložte Text Nadpisu