Site logo

Romantická svatba v mlýně na samotě | Kamenný mlýn

V Kamenném mlýně najdete útulné zázemí, nejen pro svatby ale i oslavy narozenin, večírky i firemní akce. Historický mlýn se nachází uprostřed krásné jihočeské přírody na polosamotě a je obepnutý náhonem a přírodou. Jeho atmosféru dokresluje jezírko, příjemná zahrada a venkovní bazén přímo v areálu.

Majitelé Kamenného mlýna pořádají svatby teprve rok, ovšem již za tu dobu se zde stihla vzít celá řádka snoubenců, kteří se sem posléze vrací i s kamarády na sešlosti a oslavy. To nám připadá přímo skvělé, můžete si pokaždé alespoň trochu připomenout váš Den D a ještě k tomu si užít úžasnou jihočeskou přírodu.

Jsou zde otevřeni všem možným požadavkům a svatebním stylům, takže se nemusíte bát popustit uzdu fantazii a vymyslet něco, co ještě nikdo ve svatební branži neviděl.

Svatební prostory a ubytování 

Vzhledem k velikosti prostranství je v Kamenném mlýně možné pořádat svatby s kapacitou do 120 účastníků. K dispozici je 32 lůžek, ale po domluvě jde zvýšit o další lůžka. Ubytovat se dá ale i na zahradě, ve stanu či v karavanu, vše je hlavně o domluvě s majiteli, kteří jsou připraveni vyhovět nejrůznějším požadavkům.

Hostinu můžete pořádat jak venku, tak uvnitř. Pokud byste se rozhodli pro hostinu uvnitř, je k dispozici speciální prostor Geodom, což je hodně cool „společenská místnost“, do které se vejde až 40 lidí.  Geodom se dá krásně využít i jako obřadní místo či skvělý taneční parket se zábavou až do rána.

Vlastní catering a zábava

Kamenný mlýn je velice flexibilní místo. Nezaměřují se na jeden konkrétní svatební styl, a tak se zde může pořádat svatba moderní, nebo naopak ve staročeském či selském duchu. Jedinou mezí je tu vaše kreativita, jelikož usedlost nabízí dost prostoru na realizaci nejrůznějších nápadů. A pokud si nebudete jistí, majitelé jsou schopni poskytnout kontakt na ověřené a kvalitní koordinátorky z okolí, které místo dobře znají.

Zajištění cateringu je čistě na vás a bez jakéhokoliv extra poplatku. V areálu je prostor na grilování nebo  pečení prasete. Majitelé vám mohou poskytnout kontakt na ověřeného cukráře i catering.  Snoubenci si zařizují i vlastní bar. Tedy skvělá zpráva pro všechny, kdo mají víno a pálenku od strejdy z Moravy, vlastní alkoholické nápoje můžete mít na svatbě bez jakýchkoliv příplatků (korkovného).  

Zapomínat se samozřejmě nesmí ani na ty nejmladší. V Kamenném mlýně najdou vyžití nejen dospělí hosté, ale i jejich ratolesti. K dispozici jsou houpačky,  trampolína,  skluzavka,  pískoviště a již zmiňovaný venkovní bazén, takže i děti budou mít o zábavu postaráno.  Zároveň se dá pro děti postavit i stan, vznikne tak zastřešená herna, kdyby počasí náhodou nepřálo.

Rezervace a cena

Na pronájmu se budete domlouvat přímo s majitelkou. Rezervace je nejlepší vyřídit do konce  ledna, kdy bývá nejvíce poptávek a následných rezervací. Nejdříve na místo podíváte, pokud se vám bude líbit, do tří dnů se platí rezervační kauce, která je vratná. A pak už mohou vesele začít přípravy na svatbu!

Svatby většinou probíhají přes víkend, ale ani akcím v týdnu se majitelé nebrání. V době pandemie samozřejmě vyvstávají i otázky spojené s opatřeními. V případě, že si naplánujete svatbu, místo zarezervujete a opatření by se zpřísnila, není problém se domluvit a svatbu přesunout na vhodnější termín. 

V ceně za pronájem jsou zahrnuty tři dny – první den (příprava venkovních prostor) druhý den je dnem svatebním a třetí den slouží k úklidu a odevzdání apartmánu do 12 h.  Ubytování je součástí ceny za pronájem Kamenného mlýna. Cena za třídenní pronájem s ubytováním 32 hostů činí 33.700, - bez DPH. 

Pár slov od Kamenného mlýna 

„Je mnoho lásek na světě, však žádná není stejná, ta Vaše ať je nejhezčí, vždy upřímná a věrná…“

Aby byl Váš svatební den jedinečný, je naším cílem Vám vyhovět pokud možno ve veškerých požadavcích.

 

 

Shrnutí důležitých informací

Kapacita 120 osob, vnitřní prostor Geodom s kapacitou 40 osob 

Vnitřní ubytování pro 32 osob, dále možnost ubytování ve vlastních stanech či karavanech na louce 

Vlastní catering a bar bez korkovného 

Vyžití pro všechny věkové kategorie včetně dětí (jezírko, venkovní bazén, zahrada) 

Pronájem na tři dny 

Kontakt na ověřeného cukráře, beduinské i klasické stany, catering, osvětlení, svatební koordinátorky 

Kontakty

Telefon: +420 777 752 093

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář