Svatební inspirace – Svatba v zimě? Na jaře? Klasická letní svatba? Nebo podzimní svatba s babím létem?

Přemýšlíte, kdy uspořádat svůj svatební den? Museli jste svatbu přesouvat a všechna vaše vyhlédnutá svatební místa jsou v letní termíny obsazená? Obáváte se zimní svatby? Právě pro vás jsme spolu s těmi nejlepšími svatebními dodavateli vymysleli krásnou svatební inspiraci pro každé roční období. Každé má totiž své kouzlo a v každém z ročních období se dá kouzlit s barvami, styly, dekoracemi, ale i se svatebními šaty či oblekem pro ženicha. Letní svatba má určitě své klady a je pravděpodobně neoblíbenější, protože můžete alespoň část svatebního dne uspořádat venku. Nicméně léto je zrádné v tom, že může být až nadměrné teplo – to potom taje nejen svatební dort, ale i make-up nevěsty, chlapi jsou zpocení, až víte kde 🙂 Svatba v jarních a podzimních měsících se tedy může zdát ideální variantou – není takové horko, ale zase nemrzne. Příroda se probouzí nebo naopak hýří podzimními barvami. Když přijde nějaká plískanice, svatební hosté s tím počítají. Velikou neznámou jsou zatím zimní svatby, ale o to mohou být hezčí a intimnější. Zimní svatbu bychom doporučili nejen milovníkům hor a zimních sportů, ale všem kteří neplánují obří svatbu a kteří chtějí mít všechny své blízké pohromadě. Ono se to nezdá, ale při letní svatbě se vám mohou svatebčané v průběhu dne trochu rozutíkat po areálu, kde se svatba koná. Pokud byste se tedy rozhodli pro zimní svatbu, můžete mít jistotu, že se nakonec všichni u toho ohně v krbu sejdete.

Koncept čtyř ročních období

Tento editoriál jsme fotili v únoru, víte…to bylo tehdy, jak úplně nejvíc mrzlo! Je to až neuvěřitelný, ale všichni nakonec nastartovali svá auta a dorazili na místo činu – na Vltavěnku! Než se ale mohlo dorazit na místo, několik týdnů jsme dávali dohromady veškeré šikovné ručičky, které společnými silami vytvořily tuhle nádheru. A stejně jako pořádná svatba i focení potřebuje nad sebou pevnou ruku, někoho, kdo ty jednotlivé šikovné ručičky nasměruje, dá jim správné zadání, ale hlavně celkový koncept vymyslí už dopředu na papíře. My jsme měli to štěstí, že s námi do editoriálu šli Marťa a Lucka z Wedding factory – ty totiž editoriálu doslova vdechly duši! 

WEDDING FACTORY | VLTAVĚNKA | ELIK.PHOTO | BOHO.SVATBA | CAKELAND CUPCAKES | PERKYPUG FILMS | CZECH MAKE-UP HOUSE | MADE ATELIER | CZECH DESIGN | SNOUBENÍ | SVÍTÍCÍ PÍSMENA | ETERLE | MIA BELLA | THE OWNERS

Jarní svatba, lehká jako vánek

Letní svatba plná citrusů

Svatba v podzimních tónech

Zimní, mrazivá svatba

A kdo všechno přispěl k tomuto krásnému focení?

Vltavěnka

Nové, neokoukané svatební místo, kde si můžete vše zařídit podle sebe, nábytek, catering či dokonce bar. Do sálu se vejde až 100 lidí, svatba ale může probíhat i venku v rustikální zahradě. K dispozici je nově i stodola, kterou vidíte na letních fotkách.

Usedlost tvoří komplex stavení, která nabízejí zajímavý a netradiční prostor pro uspořádání svateb. Původně vesnický statek byl později přebudován na známý hostinec, poskytující občerstvení a odpočinek. Nyní je s citem rekonstruován a pronajímá se právě ke svatbám. Můžete se těšit na milou majitelku, která vám vyjde vstříc, příznivou cenu pronájmu a volné termíny i na rok 2021. 

Pokud plánujete neformální svatbu, máte rádi přírodu a intimní atmosféru, určitě neváhejte majitelku oslovit. Při návštěvě na vás dýchne kus historie, a celkový koncept prostoru tvoří příjemnou atmosféru jak uvnitř, tak venku. Pokud nemáte vyhlédnutý catering a další dodavatele, paní majitelka vám ráda poradí své ověřené dodavatele. Je to však zcela na vás, kdo nakonec bude tvořit váš svatební den. Více fotek z Vltavěnky si můžete prohlédnout na Instagramu.

Wedding factory

Marťu s Luckou jsme oslovily ke spolupráci, protože již dlouhodobě sledujeme jejich tvorbu a ještě se nám nestalo, že bychom z něčeho nebyly nadšené. Ale nejen to, oslovilo nás také jejich vystupování a pozitivní energie. Mají za sebou nespočet svateb a jiných akcí, kde ke každému konceptu přistupují individuálně a tvoří jej na míru svým zákazníkům. Měli jsme tu čest vidět Marťu v akci – jak při domlouvání konceptu a dodavatelů k tomuto focení, tak i přímo při „instalaci“ na místě.  A musíme říct, že je fakt profík, dokáže vybruslit z každé situace, ihned najít řešení, když se něco po**** :-)), ale hlavně vždy s úsměvem na rtu. 

Pokud přemýšlíte, jak svou svatbu uchopit, nevíte si rady s tím, jak co sladit, koho z dodavatelů oslovit, kde svatbu uspořádat, a tak dál, určitě neváhejte a holky oslovte. Odpadne spoustu starostí, protože holky se s vámi a s vaší představou seznámí a rozhodně vytvoří něco nového krásného, co vám bude stoprocentně sedět. Vy si tak budete moct užít plánování své svatby naplno a nebudete se v tom „plácat“. Mluvím z vlastní zkušenosti, kdy jsme vše s manželem zařizovali sami, a opravdu nám z toho šla hlava kolem. Nebyli jsme nijak nároční, ani jsme nemuseli mít nic dokonalé, ale svatba o 100 lidech si vyžaduje celkem dost organizace, a zkoordinovat všechny dodavatele atp. není sranda. Kdybych se mohla vrátit, určitě bych někoho minimálně zkusila oslovit a kdybych znala holky z WEDDING FACTORY, neváhala bych! Zde si můžete prohlédnout jejich práci a holky přímo oslovit

Elik.photo

Eli Kubíková je fotografka s velkým F. Fotí svatby po celém světě a nezalekla se ani naší výzvy fotit rovnou 4 svatební páry v jeden den. Její fotky jsou hřejivé, fotí s citem a svým osobitým stylem. Pokud hledáte fotografa, který má nejen zkušenosti, ale také dokonalý cit pro fotografii, určitě Elišku oslovte. Miluje cestování a přírodu, pokud tedy plánujete svatbu v zahraničí nebo v přírodním duchu, bude pro vás Eliška jednoznačnou volbou!

Perky Pug films

Péťa Novák, který se skrývá za kamerou, je správně střelenej týpek, co miluje přírodu, cestování, spaní pod širákem a spoustu dalších věcí jako my. Jeho videa jsou úplně něco jiného, neokoukaného a zaručeně originálního! Na konci článku si můžete pustit video z našeho editoriálu, kde krásně zachytil tu perfektní atmošku! Pokud si chcete na svojí svatbu zavzpomínat vždy s úsměvem na rtu a jste tak trochu blázni (v tom nejlepším slova smyslu), rozhodně si vyberte právě Péťu!

 

Boho.svatba

Ivka je jedna z velmi mála floristek, u kterých se můžete dopředu mrknout na to, kolik vás květiny na svatbu vyjdou. Považujeme to za nespornou výhodu při plánování  svatebního rozpočtu, který bývá často celkem napjatý. Navíc její vazby jsou krásné, originální, velmi pečlivé a můžete si být jistí, že spolu vymyslíte něco opravdu originálního.

Cakeland Cupcakes

Hanka už dávno nedělá jen cupcaky, ale dokáže vám vytvořit celý svatební sweet bar. Měli jsme tu čest od ní ochutnat sladké jak na tomto editoriálu, tak i celou svatební ochutnávkovou krabičku, a musíme říct, že to byla naprostá bomba! Jak chuťově, tak vzhledově!

Czech make-up house

Bibi (Sabina) a Martinka jsou takové naše stálice, oslovujme je s našimi projekty, protože víme, že s nimi je vždy naprosto dokonalá spolupráce. Svatební líčení i účesy mají v malíku a výsledky jsou vždy famózní. Mnohaleté zkušenosti a různorodé akce, kde holky líčily a česaly modelky, mluví za vše.

Made Atelier

Jmenovky, oznámení, uvítací tabude, zasedací pořádek – to vše můžete na své svatbě dokonale sladit. A nejen to, díky originálnímu grafickému konceptu můžete doladit svou svatební tabuli i celý prostor k dokonalosti. Svatební oznámení ani jmenovky na stolech už dávno nemají jen informační funkci, ale z velké časti i dekorační. Mrkněte na stránky Made atelier, kde si můžete vybrat z mnoha krásných konceptů nebo si můžete domluvit svůj vlastní na míru.

Mia Bella

S Lenkou z Mia Belly si můžete být jistí, že společně vyberete šaty, které vám dokonale padnou! Navíc Lenka vytvořila i kolekci pro družičky a maminky, což moc kvitujeme, protože je to opravdu nedostatkové zboží a tento problém řeší každá druhá nevěsta. Jako bonus, začala Lenka vyrábět i vlastní společenské boty, které jsou pohodlné jako papučky. A tak vy i vaše kamarádky či maminky můžete odejít ze salonu s komplet svatební výbavou – dokonalé!

The Owners

Měly jsme tu čest poznat i Michala z The Owners, který na editoriál dorazil a všechny naše ženichy „vystajloval“ do posledního detailu. Za nás můžeme určitě doporučit jak jeho obleky a doplňky, tak parádní přístup. Pokud přemýšlíte nad oblekem na míru pro svého vyvoleného, oslovte The Owners!

Eterle

Potřebuje vaše svatební místo doladit? Ať už nábytkem či drobnými doplňky? Nebo chcete vyladit svou svatební tabuli originálními talíři či příbory? Mrkněte na půjčovnu Eterle, kde si můžete půjčit opravdu ledacos. Od drobných dekorací, přes židle, stoly, až po křesílka a další originální věcičky.

Czech design | Snoubení

S Czech designem a jejich projektem Snoubení spolupracujeme již delší dobu a moc jim fandíme. Spojují totiž české designéry a výrobce svatebních šperků, ke kterým by se běžný zákazník jen těžko dostával. Moc oceňujeme propagaci českých ručně vyráběných šperků, které jsou opravdu co kus, to originál. Vřele doporučujeme navštívit jejich pražský showroom, kde si můžete prsteny prohlédnout a rovnou i zakoupit. Případně mají i e-shop.

Svítící písmena

Svítící písmena jsou fenoménem posledních let a zdobí čím dál více svateb! Holky si šly za svým snem a půjčují veliké množství znaků a napisů. Nově si můžete vypůjčit i  neonové nápisy! Jeden z nich jsme použili při focení našeho Editoriálu a celý koncept to ještě trošku pozvedlo! Spolupráce s holkama je také na jedničku – můžeme vřele doporučit!

Modelové

Našim modelům moc děkujeme za příjemnou spolupráci, obzvlášť pak proto, že to nejsou žádní profíci, ale reálné páry, které mají těsně před nebo už po svatbě. Jejich přístup ale profesionální byl a fotky jsou díky jejich opravdové lásce dokonalé! Například kluci za námi jeli až z Brna, ale od začátku do konce nás bavili. Moc vám všem děkujeme – milujte se a množte se!

Mrkněte, jak to na editoriálu vypadalo okem Perky Pug films

Vyhledejte si své vysněné svatební místo či dodavatele

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář