Tradičně netradiční svatební místo obklopené přírodou a přitom v Praze| Hlubočepský zámeček

Svatba v blízkosti centra Prahy a přitom uprostřed přírody? Řekněte si své ano v areálu Hlubočepského zámečku, který může klamat svým názvem, ale nabízí rozmanité možnosti uspořádání celého svatebního dne. Velikou výhodou pro pražské nevěsty a svatebčany je především skvělá dopravní dostupnost pražskou MHD, tedy nemusíte řešit ubytování. I tak ale majitelé v případě potřeby doporučí ubytování v okolních apartmánech či hotelích. Další nespornou výhodou je možnost uspořádat celý svatební den na jednom místě. V dnešní uspěchané době jistě vy i svatebčané uvítáte svatbu bez jakýchkoliv přesunů. Vaši hosté zaparkují přímo v areálu, obřad může proběhnout v přilehlých zahradách a hostina s afterparty v prostředí restaurace Folklor Garden. Obřad může probíhat u zámecké kašny, v zahradě u kapličky či mlýnského kola. V případě špatného počasí se může obřad a celá svatba konat i v tradiční stodole, roubence či stylovém party stanu. Focení novomanželů pak probíhá často přímo v zahradě, nebo se přesunou do Prokopského údolí, které je velmi fotogenické a nachází se v bezprostřední blízkosti areálu.

Svatba ve stodole, roubence, zahradě či stylovém párty stanu!

Tým, který se o vás bude starat, má s pořádáním svateb letité zkušenosti. Nejčastěji se v areálu konají svatby laděné do přírodního stylu, avšak není problém ladit svatbu do čehokoliv jiného. Pokud si pro svou svatbu zvolíte Hlubočepský zámeček, můžete počítat se svatbou na klíč, kompletní organizací, dekorací místa a cateringem. 

Pokud si však budete chtít nazdobit místo sami se svou koordinátorkou, není to problém. Maximální počet hostů na svatbě se liší dle způsobu obsluhy/vydávání pokrmů. Pokud zvolíte servírovanou hostinu, majitelé doporučují své prostory do 90 osob. V případě většího počtu hostů se doporučuje občerstvení formou rautu, avšak areál disponuje několika prostory s kapacitou vyšší než je 100 osob. Výhodou je také neomezená délka noční zábavy. 

Zkušený tým, který se vám bude naplno věnovat, vám  doporučí i oddávající, se kterými dlouhodobě spolupracují, což je pro svatbu jedna z nejdůležitějších věcí! Při plánování vašeho svatebního dne probíhají zpravidla 3 až 4 schůzky na místě. Svatební koordinátorka je vám ale k dispozici v podstatě 24/7. V  případě znemožnění uspořádání svatebního dne z důvodu nařízení vlády týkajícího se šíření coronaviru bude termín svatby přesunut. 

Catering, bar a sweet bar

Na Hlubočepském zámečku vám zajistí kompletní catering, tedy občerstvení po celou dobu konání svatebního dne. Samozřejmostí je občerstvení před obřadem, svatební hostina, ať už servírovanou nebo rautovou formou, grilování a šunka od kosti pod lampu. Svatební dort a sweet bar přímo nezajišťují, není však problém ověřené dodavatele doporučit. Žádné vlastní komponenty sweet baru, ani koláčky, nejsou zpoplatněny. V areálu také budete mít kompletně zajištěné veškeré nápoje. V případě vlastních nápojů (víno či pálenka od tetky z Moravy), se platí tzv. korkovné – poplatek za každou lahev. Celkovou kalkulaci si můžete vyžádat a bude vám zaslána na email.

Vzkaz nevěstám: "Pevné nervy, trpělivost, hlavně si s ničím nelámejte hlavu a naplno si užijte svůj den!"

Kontakty

                              Web: www.folkloregarden.cz/wedding/                                   Email: info@folkloregarden.cz                                                 Telefon: +420 724 334 340

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář