Svatební sociální síť – u nás na webu!

Svatební sociální síť je určena pro ty z Vás, kteří byste se chtěli pochlubit fotkami z příprav nebo svatby samotné? Nechcete tím zatěžovat své kamarády či sledující na jiných sociálních sítích? Máte spoustu dotazů, které se týkají svatebních příprav, nebo jen chcete být v kontaktu s někým kdo Vás v tuto chvíli chápe nejlépe? Nastávající, či čerstvě provdané nevěsty spolu jistě soucítí a rády si prohlédnou fotografie ze svatebních příprav, odpoví na dotazy nebo se jen budou vzájemně inspirovat. 

Co Svatbúk nabízí?

Naše svatební sociální síť, neboli „Svatbúk“ Vám nabízí spoustu možností, jak lze s dalšími nevěstami komunikovat. Můžete vytvářet jak skupiny, tak různé diskuze rozdělené podle témat. Chybí-li Vám nějaké, není problém další témata přidat. Především však můžete přidávat fotografie a videa, která Vám mohou ostatní nevěsty komentovat a likovat. Dále se můžete vzájemně přátelit a tím pádem i sledovat – na Vaší zdi se zobrazí všechny aktivity, které na webu vytváříte. Můžete si také psát soukromé zprávy a budou Vám chodit upozornění (notifikace) – např. pokud Vás někdo zmíní v komentáří, bude reagovat na Vaše fotografie, nebo si Vás přidá do přátel atd. V sekci záznamy zase najdete např. položky, které jste přidali do bazaru.

Jak se přihlásit?

Pro používání naší sociální sítě je třeba se registrovat – registraci ale můžete provést pomocí Facebooku či Google účtu. Na svůj profil se dostanete následovně:

  • Přihlásíte se (Pomocí Facebooku, Googlu, nebo se zaregistrujete)
  • Najedete myší na své přihlašovací jméno (vpravo nahoře)
  • V  rolovacím menu kliknete na možnost „Svatbúk profil“
  • Objevujte všechny funkce a možnosti 🙂

O co nám jde?

Snažíme se o to abychom nevěstám ulehčili plánování tak krásné životní události jako je právě svatba. Chceme, abyste našly vše na jednom místě. Proto na našem webu najdete vyhledávač svatebních míst a svatebních dodavatelů – katalogy neustále doplňujeme. Dále zde najdete blog plný článků z již proběhlých svateb, nebo třeba videoblog s návody na svatební dekoraci. V nejbližší době zavádíme svatební bazar. Všechny tyto nástroje a sekce jsou zaměřené na velice moderní rustikální/boho/vintage/ přirodní styl svateb.

Sledujte nás!

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář