Site logo

Vytvořte si stylový svatební web na WeMarry.io za zvýhodněnou cenu!

WeMarry.io je online aplikace, ve které jednoduše vytvoříte krásný svatební web, obsahující všechny důležité informace o vaší svatbě. Ulehčíte si organizování veselky pomocí vychytaného formuláře, kterým hosté potvrdí svou účast a odpoví na vaše dotazy. Doporučujeme místo klasického svatebního oznámení nebo jako doplněk. Tak i tak vám to ušetří dost nervů. 

Co je to svatební web a jak by měl fungovat?

Svatební web je online svatební pozvánka, díky které se vyvarujete obvolávání svatebních hostů a neustálému odpovídání na stejné dotazy stále dokola. Na svatebním webu by neměly chybět důležité detaily o tom, kdy a kde se svatba koná, jak se hosté mají obléci, jaký je program svatby nebo např. co bude na svatebním menu. Ukázku najdete zde.

Výrazně vám pomůže RSVP formulář (formulář potvrzení účasti). Získejte od jednotlivých hostů potřebné informace – zda přijdou, v jakém  doprovodu, jestli preferují vegetariánské jídlo, nebo jakou písničku chtějí slyšet. Formulář si postavíte jednoduše v rámci WeMarry a stane se součástí vašeho svatebního webu. Pak už stačí jen hostům rozeslat odkaz a web pracuje za Vás. Vy následně získáte přehledný seznam hostů a jejich odpovědi.

Hlavní benefity svatebního webu

Usnadní organizaci svatby

Ušetříte spoustu práce při komunikaci s pozvanými hosty

Levnější než tištěné svatební oznámení

Všechny důležité informace o Vaší svatbě na jednom místě

Dostupné odkudkoliv 24/7

Přehled o Vašich hostech díky formuláři potvrzení účasti

Druhý jazyk pro zahraniční hosty

Jednoduché úpravy, klidně i z mobilu

Ekologičtější než tištěné oznámení

Okamžité doručení

Kdykoliv ho aktualizujete o nové informace

Jak WeMarry funguje?

Vyzkoušet si to můžete zdarma hned teď, stačí se zaregistrovat. Potom si můžete vytvořit svůj web a vidět, jak bude vypadat. Zkušební doba je neomezená. Platíte až v momentě, kdy se rozhodnete svůj web zveřejnit. Po platbě si vyberete doménu a je to.

Speciální sleva 500 Kč s kódem budemesvoji

Svatební web na WeMarry.io získáte 1190,- na 18 měsíců. To by mělo být i dost času na to, aby do budoucna mohl svatební web sloužit po svatbě jako galerie – to je jedna z nadcházejících funkcí. S kódem budemesvoji nyní získáte slevu 500 Kč, takže vás svatební web vyjde celkem na 690 Kč. Akce platí do 31.1.2023

Co WeMarry umí a ostatní ne?

Narozdíl od ostatních podobných řešení se nejedná pouze o tzv. page-builder typu WordPress nebo Wix, se spoustu možností nastavení, které se svatbou nesouvisí. WeMarry vzniklo na míru jakožto digitální svatební asistent a díky tomu se jedná o nejsnazší způsob, jak vytvořit krásný, ale také funkční svatební web. Věřte nám, jednodušší, už to být nemůže. Samozřejmě platforma funguje skvěle i na mobilu.

Rozhraní pro svatební agentury a koordinátory

Navíc WeMarry myslelo i na svatební agentury a koordinátory, kterým nabízí speciální rozhraní, kde můžou pořadatelé svateb jednoduše tvořit a spravovat více webů najednou. Tedy pokud již máte svoji svatební koordinátorku, můžete účet založit a pak společně spravovat.

Cizí jazyk není problém

Budete mít na svatbě zahraniční hosty? Super! Na WeMarry můžete jednoduše přidat druhý jazyk Vašeho webu a nemusíte se tak bát, že něco zůstane ztraceno v překladu.

Na co se můžeme do budoucna těšit?

Aplikace spatřila světlo světa v srpnu 2022 a od té doby zakladatelé neustále pracují na zlepšení. Mimo jiné se můžete brzy těšit na mobilní aplikaci, rozšířené možnosti nastavení vzhledu, či zlepšení přehledu přijatých RSVP a spoustu dalších funkcí pro ještě snazší plánování svatby a organizaci hostů.

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář