Tip pro snoubence: poděkujte na svatbě svým rodičům vhodným dárkem

Přichází léto a s ním i čas zasvěcený svatbám. Zdá se, že vláda pomalu rozvolňuje svá opatření a umožňuje tak nedočkavým snoubencům uspořádat veselku podle jejich představ. K dokonalé svatbě patří samozřejmě perfektní místo, vaši nejbližší, dojemné chvilky a dobrá zábava. Za momenty nejvíce nabité city lze považovat složení manželského slibu, proslovy svědků a otců a poděkování drobnými dárky rodičům. 

Ideální prostory pro svatbu

Letošní deštivé počasí úplně nepřeje open air svatebním obřadům a následujícím hostinám. Proto pokud toužíte vstoupit do manželství v lůně přírody, zaměřte se na prostory, které nabízí party stany nebo zázemí v budovách statků, hotelů či zámků. A milovníci rustikálního stylu určitě nedají dopustit na otevřené a velké stodoly.

Důležitá role rodiny

Žádná svatba se neobejde bez pomoci a následně přítomnosti těch nejbližších. V rámci hektických příprav na váš dokonalý den si to nejspíš ani neuvědomujete, ale tou nejlepší oporou bývají partnerům jejich rodiče. Procházejí s vámi těžkými i radostnými chvilkami a jsou tu vždy pro vás. Určitě s námi souhlasíte, že drobný dárek jako poděkování za jejich podporu je určitě potěší.

Tipy na dárky pro maminky

Jak matka nevěsty, tak matka ženicha se snoubenci jejich velký den naplno prožívají. Na památku se proto zajisté hodí řetízek se stříbrným přívěskem, na který necháte vygravírovat například datum svatby nebo jednoduchý osobní vzkaz. Rytinou podle vašich představ můžete nechat ozdobit i zlaté náramky a brože. Maminky, které si moc na nošení klenotů nepotrpí, potěšíte jemnými peckovými náušnicemi s nenápadným nebo výrazným drahokamem.

Tipy na dárky pro tatínky

Muži se prý nedojímají tak snadno jako ženy, ale i tatínkům se na svatbě jejich ratolestí často zamlží oči. Připomeňte jim, že si jich vážíte, třeba elegantními zlatými manžetovými knoflíčky. Jestliže však váš otec úplně na košile s francouzskými manžetami není, stoprocentně najdete v nabídce pánských šperků jiný vhodný kousek.

Kdy dary rodičům předat?

Ideální chvíle na předání drobností vašim rodičům nastává tehdy, kdy jsou všichni hosté usazeni a v klidu. Proto se zaměřte na čas podávání oběda. Ještě před hodováním se tradičně pronáší projevy. Na proslov svědků a následně otce mohou novomanželé krásně navázat a poděkovat rodičům za vše, co jim dali do života. Ocenit lze výchovu a péči, podporu v těžkých obdobích, oporu při přípravách svatby a mnohé další. Určitě sami nejlépe víte, za co jste své mamince a tatínkovi vděční.

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář