Adresa svatebního místa
Chata Babí lom, 679 22 Svinošice
Chata Babí lom, 679 22 Svinošice
Nově vybudované zařízení se nachází v krásném lesním prostředí pod vrcholem Babího lomu mezi obcemi Lelekovice, Vranov, Šebrov a Svinošice. Příjezd po lesní asfaltové cestě ze strany od Kuřimi. Před chatou je cca 30 parkovacích míst. V blízkosti chaty se nachází taneční parket, ohniště s grilovacím roštem, velký altán a jezírko.
Chata je oblíbená pro svatební obřady a hostiny. Pronajímáme dohromady s Tree house Babí lom , jako celý areál. Tree house Babí lom u chaty bude připraven pro novomanžele.
Pronájem začíná v pátek v 11,00 hodin a končí v neděli v 15,00 hodin.
V případě pronájmu v týdnu preferujeme pronájem úterý - čtvrtek.
Navíc je k balíčku přidán na jednu noc i Tree house U Jezevce, kde se pohodlně vyspí další Vaši 4 hosté.
Objekt disponuje moderní vybavenou kuchyní včetně nádobí pro cca 100 hostů (myčka na nádobí, velká lednice, kávovar, na zrnkovou kávu, výčepní zařízení na 3 pivní sudy, mikrovlnná trouba, mrazák, indukční varná deska ...)
V přízemí je stylová společenská místnost s krbem a kapacitou cca 70 osob, 2 WC a vstupem na terasu.
V podkroví je situováno standardní ubytování pro 18 osob (10 pevných postelí + 8 přistýlek). Ubytovací prostory mají samostatný vstup, kompletní sociální zařízení a kuchyňský kout.
Nejkrásnější místo na svatbu, jaké si umím představit. Krásné prostředí, všechno potřebné vybavení.
Děkujeme 🙂
Kristýna
2.11.2025 So 13:08Nenašli jsme lepší místo.. a že jsme jich navštívili fakt hodně.. Vlastně si nedokážu představit, že bychom měli svatbu někde jinde..
Ten klid.. ta příroda.. to zázemí.. ta atmosféra..
Nenašli jsme na tomto místě žádné mínus.. pouze samé plusy.. Máme jen ty nejkrásnější vzpomínky! ❤️ Děkujeme!
Lesy města Brna, a.s.
4.11.2025 So 12:03Moc děkujeme za tak nádherná slova! ❤️
Jsme nesmírně rádi, že jste si svůj svatební den užili právě u nás a že místo splnilo všechna vaše očekávání. Děkujeme, že jste si vybrali právě nás, a přejeme vám spoustu lásky, radosti a společných šťastných let!