Site logo

Grow Together Summit – první slovensko-česká svatební konference

Je tu Grow Together Summit 2024, první slovensko-český summit zaměřený na vzdělávání, rozvoj, inspiraci a budování svatební komunity. Taková platforma na Slovensku a v Česku chyběla. Příležitost setkat se na jednom místě s profesionály ze všech odvětví svatebního byznysu tuto událost výrazně odlišuje od školení a workshopů, které se zatím v obou zemích konaly. Různorodost témat, zaměření pozornosti i na byznysové otázky, možnost inspirovat se úspěšnými lidmi, které potkáváte většinou jen v pracovním nasazení, vám mohou přinést úplně jiný pohled na vaši práci. Tak si pojďme představit, proč se vyplatí na Grow Together Summit jet!

Připravte se na intenzivní den plný inspirace! Čeká vás nabitý program přednáškami od renomovaných slovenských a českých řečníků, které se budou zabývat tématy jako digitální marketing, strategie budování značky, vyhoření, právo pro kreativce, cenotvorba atd. Během summitu se můžete zúčastnit panelových diskusí s lídry svatebního průmyslu, živých debat a nebude chybět ani večerní party – soirée.

9 HODIN PŘEDNÁŠEK A DISKUSÍ

6 BYZNYSOVÝCH SPÍKRŮ

13 SLOVENSKÝCH A ČESKÝCH LÍDRŮ ZE SVĚTA SVADEB

Pro koho je summit určený?

Setkat se můžete s kolegy z různých oblastí svatebního světa. Summit je určen pro lidi, kteří jsou ochotni investovat do svého rozvoje a vzdělání, uvědomují si sílu komunity, partnerství a chtějí posílit své byznysové uvažování. Pokud patříte mezi tyto lidi, neměli byste na 1. ročníku Grow Together Summitu chybět ani vy.

Grow Together Summit je ideální příležitostí pro všechny malé a střední podnikatele, živnostníky, kteří se chtějí posouvat, inspirovat a poznávat. Ať už působíte na trhu dlouhá léta nebo jste nadšený nováček, tento summit je ideálním místem pro získání cenných informací, inspirace, pro výměnu zkušeností a navazování nových kontaktů. Nezáleží na tom, zda jste fotograf, kameraman, majitel svatebního salónu, svatební plánovač nebo cukrář. Všichni denně řeší stejné obchodní problémy a společně se můžete o velký kus posunout!

Kdy a kde konference proběhne?

Summit proběhne již 30. dubna 2024 v hotelu DoubleTree by Hilton v Bratislavě. Od 8.45 do 17.45 se můžete těšit na denní program, v 19.00 pak začíná afterparty, kde všechny vaše poznatky můžete s ostatními svatebními profíky podrobně probrat na sklenkou. 🙂 Pokud byste měli zájem se ještě více posunout, doporučujeme se zúčastnit i AMBIENTES Masterclass – workshopu, který je určený pro floristy a designéry a bude se konat před oficiálním začátkem Grow Together Summitu 29.4.2024. Tato jedinečná příležitost je otevřena pro všechny, kdo chtějí rozšířit své know-how a praktické dovednosti v oblasti květinového stylingu, instalací a prostorového designu pod vedením týmu agentury Ambientes.

Kolik to stojí?

SUMMIT + SOIRÉE = 595 EUR
 
SOIRÉE = 265 EUR
 
MASTERCLASS + SUMMIT + SOIRÉE = 1 195 EUR
 
MASTERCLASS + SOIRÉE = 895 EUR

Více informací najdete na webu

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář