Láska prochází ušima | Kapela na svatbu Wocaties Band

Hudba doprovází naše životy od prvních momentů. Jsou s ní spojeny ty nejdůležitější životní okamžiky. Již několik málo tónů nám připomene ten moment, když jsme onu píseň slyšeli u prvního tance, prvního polibku či žádosti o ruku. Ten krásný pocit spojený s hudbou nám nikdy nikdo nevezme. Proto je důležité si pečlivě rozmyslet výběr hudebního doprovodu na svatební den, jelikož kapela mnohdy funguje jako prostředník mezi hosty a novomanželi. Pokud byste chtěli mít pocit, jako by vám hráli vaši staří přátelé, kteří vždy navodili tu správnou náladu, tak Wocaties Band je tu pro vás

Wocaties Band vznikl v roce 2008. Jako malá kapela, která hrála na svatbách svých známých a přátel. Je složena z dlouholetých kamarádů, pro které je hudba celý život velkou vášní. To je také jeden z důvodů, proč si zakládají na tom, že hrají stoprocentně živě, žádný nástroj ani zpěv není pouštěn ze záznamu. Pozitivní recenze na sebe nenechaly dlouho čekat a díky talentu a nadšení se jejich kalendáře začaly velice rychle plnit. Čisté umění procítit veselost lidí, slavnostní atmosféru i krásná místa konání je přesně to, co dělá z dobré kapely úžasnou kapelu.

Wocaties Band miluje hudbu napříč žánry, proto hraje populární písně téměř všech hudebních žánrů, české i zahraniční. Hraje to nejlepší od padesátých let až do současnosti a nebrání se ani specifickým přáním novomanželů. Série písní mají vystavěny tak, aby adekvátně obsáhly všechny fáze večera. To samozřejmě není fixní plán. Vše záleží na přáních publika. 

Tím nejsilnějším nástrojem je ovšem správně zvolená písnička – takových „nakopávaček“, které nikdy nezklamou, má kapela v záloze hned několik. Navíc jakmile odhadne vkus publika a procítí se do něj, podoba večera už se pak zpravidla vyvíjí spontánně. A protože je hraní pro skupinu skutečná radost, většinou se stává, že dobrou náladu a energii přenesou i na přítomné.   

82946903_180851603032728_5190530490349177172_n-scaled_2

Primárně kapela působí ve Středočeském kraji a krajích přilehlých. Už ovšem vystupovali třeba i na svatbě na Moravě, tedy není problém se domluvit, aby za vámi kamkoliv dojeli. Obvykle kapela vystupuje cca 5 hodin, vše ale záleží na domluvě. Pravidlem však je, že mají pouze jednu svatbu denně, aby podali stoprocentní výkon a užili si to s vámi naplno.

Každá zakázka si zaslouží individualitu, proto i cenu nezávazně kapela sdělí v úvodní komunikaci. Finální částka závisí především na vzdálenosti a požadované délce produkce. Kapela se postará o zábavu a příjemnou náladu a jediné, co od vás bude v daný moment potřebovat je přívod elektřiny a trochu toho místa.

Za běžného fungování je nejlepší se ozvat minimálně 5 měsíců předem. Vzhledem k aktuální nestandartní situaci jsou stále nějaké letní termíny volné. Ozvěte se jim přes kontakty níže nebo kontaktní formulář.

U Wocaties Band opravdu láska prochází ušima.

Kontakt

Tel: 724 952 463

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář