Site logo

Netradiční snubní prsteny Mialis

V samotném srdci staré Prahy sídlí ateliér Mialis. Místo, kde chtě nechtě propadnete kouzlu ručně vyráběných šperků. Albert, jeho partnerka Aleks a jejich tým se zde věnují své srdeční záležitosti – výrobě šperků. Tradici řemesla se jim nonšalantně daří snoubit s moderní vizí. Tedy tvořit kvalitní, ale dostupné šperky, které vyčnívají z řady. Díky nim vznikají v této kouzelné dílně unikátní kousky plné dynamické energie, které si rychle získávají na oblíbenosti. 

Kromě autorských šperků, výjimečných drahokamů a rozsáhlé nabídky originálních snubních prstenů si v Mialis zakládají na vztahu s každým zákazníkem. „Výběr šperku není nákup v supermarketu.“, říká sympatický Albert a my musíme, než souhlasit. „V našem showroomu na pražském Betlémském náměstí si rádi s našimi zákazníky dáváme malé příjemné schůzky. Zajímá nás jejich představa, rádi ukážeme proces výroby, technické vychytávky a navrhneme způsob, jak dát vzniknout vysněnému šperku. A zkoušku snubních prstenů berou naši zákazníci jako první ze svatebních rituálů.“

Co významně odlišuje značku Mialis na trhu, je pečlivá práce na každém prstenu od nápadu, přes výběr kvalitního zlata a drahých kamenů, až po krásné (a mimochodem eco-friendly) balení. To vše vzniká přímo zde, v ateliéru Mialis. A druhá devíza, kterou si v Mialis dlouhodobě drží, je široká nabídka atypických snubních prstenů. A na jaké se specializují? Naleznete tu různé styly od minimalistických snubních prstenů třeba po ty inspirované organickou krásou přírody. Po dekádách, kdy hrály prim jednoduché zlaté snubní prsteny v různých variacích, jde nyní trend vstříc každému, kdo si přeje, aby snubní prstýnky na ruce vystupovaly, hovořily svou vlastní řečí a nebály se prozradit i něco o tom, kdo je nosí. Pro Mialis jsou charakteristické i netradiční povrchy v luxusním provedení. Může to být designový snubní prsten s tepaným reliéfem, povrch měsíce nebo stromové kůry. Ty jsou skvělou volbou pro všechny, kteří plánují svůj snubní prsten nosit stále. Není třeba si lámat hlavu s tím, že je prsten vystaven například manuální práci nebo jiným náročným vlivům. Nenucenou dokonalost nabízí například zlaté prstýnky pro pár se zaobleným organickým povrchem a otiskem prstu uvnitř kroužku. Při vytváření těchto zajímavých povrchů nechávají snubní prsteny bílé zlato vyniknout v trochu jiné roli, než známe z klasicky lesklých kroužků.

Když je řeč o vlastních otiscích, v Mialis je milují. Může to být doslova autentický otisk prstu, či cokoliv jiného – přezdívka, datum, motto. A zapomeňte na mýtus o špercích na míru, které si nemůžete dovolit. „Personalizované šperky, například prsteny dle vlastního návrhu, zažívají velký boom. Lidé v současnosti raději experimentují a ví, že snubní prsteny pro oba budoucí manžele budou hodně znamenat. Budou po dlouhou řadu let vystihovat jejich vztah a připomínat jim, proč si řekli své ano. V praxi jde vlastně jen o schůzku, během které nás necháte nahlédnout do vašich nápadů“, dodává Albert, který má sám nápadů na rozdávání – věnuje se výrobě šperků přes 20 let a svůj první prsten vytvořil, když mu bylo 9 let pod vedením dvou šperkařských generací v jeho rodině.

 

Součástí firemní filozofie je špičková péče o klienta a personál společnosti Mialis s vámi vždy konzultuje alternativy modelu, který vám padl do oka. Jinými slovy, velká výhoda je, že se jedná o šperkařský ateliér a vybraný model snubního prstenu je možné přizpůsobit. Vždy se hledí na určité parametry – měření velikosti prstenu je jedna z těch důležitých, se kterými vám rádi poradí. Mialis rozhodně doporučuje brát v potaz vlivy počasí a denní doby – obecně teplo napomáhá otokům a zima naopak prsty nepřirozeně zmenšuje a ráno má organismus tendenci zadržovat tekutiny a rovněž se prsty mohou zdát větší. Správný moment pro měření velikosti je tedy ten, kdy jsou vaše ruce ve své nejpřirozenější kondici a nepodléhají žádným výkyvům. Prsten by měl jít nasadit s lehoučkým odporem, ale ne s obtížemi. Měl by na prstě sedět a neměli byste cítit přílišné protáčení prstenu. Zkrátka, jako se vším: Nejlepší je to tak akorát. Netrapte se se zvětšenými klouby, jedná se o zcela běžný jev a právě pár desítek minut navíc, které věnujete osobní schůzce a pečlivému změření, vám pomůže vybrat ideální model a velikost. A Mialis pro vás má ještě jednu dobrou zprávu. Pokud by se to napoprvé přeci jen nepodařilo, první úprava velikosti jakýchkoliv prstenů je v ateliéru Mialis zdarma.

Vy i snubní prstýnky dostanete nadstandardní péči

Mějte na paměti, že žádné množství požadavků není příliš velké. Naopak, cílem je opatřit vám vaši spřízněnou duši mezi snubními prsteny. V Mialis s vámi dále projdou i šířku prstenů – obecně lze říci, že tenčí kroužky se mohou více slučovat s aktivním životním stylem a na odolnosti jim lze dodat zvolením platiny namísto zlata. Pokud si přejete zůstat u zlata, snubní prsteny z růžového zlata nebo kombinované snubní prsteny čekají na vaši barevnou volbu. Také dávno není dáno, že musí být oba prsteny totožné. Naopak, v Mialis se poslední sezóny často setkávají s požadavkem na jednoduchý pánský snubní prsten, jehož dámský protějšek může být v podobném stylu, ale vyniknout třeba subtilnější šířkou a osazením diamantem nebo jiným drahokamem na přání nevěsty. Dámský snubní prsten je pak více zdobený a třeba v případě eternity snubních prstenů si na prsteníčku levé ruky krásně rozumí i se zásnubním prstenem. A máme pro vás jeden horký tip z dílny Mialis. Hitem jsou černé snubní prsteny. I ty lze vybrat trochu odlišné pro muže a ženu, nicméně elegantní černé provedení vždy napoví, že k sobě tyto dva patří.

Každá dvojice svatebních prstenů pak vzniká přímo pro ty, kdo na ni čekají. Díky špičkové technické vybavenosti dílny je možné pohrát si i s gravírováním na přání, rytím do prstenu, zobrazením hravých symbolů a není problém ani zvolit váš oblíbený styl písma. Klasické vnitřní gravírování uvnitř prstenů poskytují zdarma. Většina prstenů je hotová za týden až dva, u opravdu speciálních počítejte zhruba se třemi týdny. Na svůj poklad dostáváte u Mialis doživotní záruku a certifikáty pravosti šperku jsou samozřejmostí. Zajděte se do Mialis inspirovat ke svému plánování svatby, jistě nebudete litovat.

Kontaktujte Mialis

mialis.cz

+420775407378

info@mialis.cz

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář