Site logo

Originální barevná svatba ve středu Brna

Hledáte originální svatební místo v okolí Brna a nemusí to být stodola či nějaké odlehlé místo? Svatební prostory uprostřed města mají obrovské výhody! Především to, že pokud máte většinu hostů z daného města, nemusíte většině svých hostů zajišťovat ubytování a každý se pohodlně rozjede po svatbě domů. O jednom takovém místě víme!

Mendelův skleník od architektonického studia Chybík+Krištof je naprosto originálním svatebním místem. Jde o kompletně průhledné prostory, které mají krásné čisté linie a vy si tak při své svatbě můžete vyhrát s výraznými barvami a dekoracemi. Představivosti se meze nekladou, toho jsme i my chtěli využít a s partou úžasných svatebních dodavatelů jsme zde zorganizovali jedno velmi inspirativní focení. 🙂 

Skleník je zasazen v krásných zahradách Augustiniánského opatství na Starém Brně a vy se tak můžete těšit na naprostý klid a pohodu pro své svatebčany, ale také krásné svatební fotky, které mají atmosféru! I v parných letních dnech zde najdete místa, kde si od parna odpočinete ve stínu vzrostlých stromů.

Nechte se inspirovat svatebním editoriálem, který si pod svá křídla vzala Zuzka z agentury ŘEPA EVENTS. Agentura je to výrazně jiná než ostatní, právě proto jsme moc rádi, že se nám povedlo s nimi na tomto editoriálu spolupracovat. Jejich hlavním heslem je totiž udržitelnost, která je v poslední době v souvislosti se svatbami hodně diskutovaná. ŘEPA EVENTS se zaměřují  nejen na používání udržitelných a znovupoužitelných materiálů, ale podporují také regionální dodavatele potravin.

Všechny dodavatele, kteří na svatebním focení spolupracovali, jsme měli možnost poznat osobně a můžeme vřele doporučit pro vaši svatbu. Celý den focení se nesl v pohodové a pozitivní atmosféře, zároveň však všichni byli naprostí profesionálové. Na nic tedy nečekejte a vyberte si své dodavatele na svatbu ještě dnes!

 

Focení probíhalo v areálu MENDELOVA SKLENÍKU a jeho okolí

Editoriál zorganizovala agentura ŘEPA EVENTS

Editoriál nafotila velmi šikovná fotografka MICHAELA SLATINKOVÁ

Šaty zapůjčil ateliér GLORIOUS THREADS ATELIER

Oblek zapůjčili GALARD TAILORS

Květiny dodalo ZAHRADNÍ KVÍTÍ BRNO 

Tiskoviny dodalo MINNA STUDIO

Šperky zapůjčila JEWELRY BY JUNA

Dřevěné slavobrány, stojany, doplňky a hry dodala půjčovna LESOPIS

Nápojový catering a skvělý doplněk svatby zajistil ALL IN VAN

Makeup a vlasy zajistila ALEXA MAKEUP

Nevěsta a ženich, kteří nás celou dobu výborně bavili – MARTINA VAŇKOVÁ A JOSEF KAVALEC

O nehty nevěsty se postarala LUCIA ALBRECHTOVÁ

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář