Brána nejen do přírodní rezervace, ale i do společného života | Penzion Bílek

Každý jde do hledání svého svatebního místa s určitou představou. Pro někoho je vysněná svatba v lese v přítomnosti pár přátel, pro jiného to je na majestátném místě, které se může chlubit okázalou historií. Výčet svatebních alternativ by byl určitě inspirativní a zajímavý, ale důležité je, co je prioritou pro vás? Pokud je to místo, které nechává vašim nápadům volný průběh a maximálně udává směr k dokonalosti, tak bychom řekli, že při čtení těchto řádků už dávno víte, že je na čase začít plánovat a snít, protože svatební místo, kde se prolíná půvab přirozenosti s moderním stylem, čeká pouze na vás a vaši spřízněnou duši.

Penzion Bílek je nově otevřený penzion, který disponuje správným entuziasmem pro organizaci vaší svatby, a to vše za doprovodu citu pro přírodní vznešenost a krásu. Nachází se u kouzelné brány do přírodní rezervace Údolí Doubravy, v malé obci Bílek u Chotěboře. Pro váš velký den nabízí prostory pro 50 hostů, pro které můžete vše nachystat a naplánovat sama dle vašich představ

Od vysněného dortu po výzdobu máte volné ruce. Kdo by neuvítal třeba rodinné grilování?  Nápadům a snům se meze nekladou. V případě potřeby je vám k dispozici nápomocná ruka majitele, který vždy ví kam zavolat, aby výsledek byl dokonalý. 

Možnosti se netenčí ani při volbě drinků. Vše můžete přizpůsobit vašim preferencím a chuti. Bar je vám k dispozici, avšak náplň je čistě na vás. „Špuntovné“ penzionu nic neříká. Zbyde-li pár hodin po vyčerpání všech vašich zásob, možná přijde i čas na téma přenocování. Penzion Bílek nabízí ubytování ve formě 19 pevných lůžek a 6 přistýlek. Další možnosti ubytování jsou v dosahu pár kilometrů v nejbližším okolí. 

Pokud vaše ratolesti nebudou jevit zájem o brzké nocování, je penzion Bílek připraven jim vytvořit i program, který se nebude týkat baru. Alternativou je víceúčelové hřiště pro děti nacházející se kousek v obci, kde si malí svatebčané mohou užívat svatební program po svém.

V případě zájmu bude penzion připraven odpovědět na všechny vaše eventuální otázky, které můžete klást telefonicky či e-mailem a to naprosto kdykoliv. Penzion Bílek nabízí celý svatební víkend, (cena za pronájem činí 40 000 Kč) ale vůbec se nebrání svatbě ve všední dny. I v této nelehké době vše záleží na domluvě, která je ze strany Penzionu Bílek vždy vítána. 

Pár slov od majitele

„Nebojte se nás oslovit, nic není problém, na všem se dá domluvit. Vynasnažíme se splnit všechna přání.“

Shrnutí důležitých informací

Prostory pro 50 hostů

Cena za pronájem činí 40 000 Kč

Víceúčelové hřiště pro děti nacházející se kousek v obci

Situován v přírodní rezervaci Údolí Doubravy, v malé obci Bílek u Chotěboře

Penzion Bílek nabízí ubytování ve formě 19 pevných lůžek a 6 přistýlek

Kontakt

Telefon: +420 774 719 409

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář