Site logo

Soutěž o voucher na 1 500 Kč do e-shopu Květolístek

Tentokrát jsme si pro vás ve spolupráci s Květolístkem připravili soutěž o voucher, který můžete použít na cokoliv z jejich sortimentu. A čím se Květolístek zabývá? Najdete u nich ty nejúžasnější poletující okvětní plátky růží, díky kterým dostane vaše procházka špalírem úplně jiné grády! „Květolístky“ jsou naprosto šetrné k přírodě a jsou tedy ekologickou variantou házení rýže a nebo umělých konfet.

Pravidla a výhry v soutěži

Výhrou v soutěži je voucher na 1 500 Kč na e-shop Květolístek.

Na co můžete voucher použít:

  • Na cokoliv z e-shopu – kvetolistek.cz
  • Najdete u nich okvětní lístky růží, všemožné kornouty, kulatiny a svícny z různých druhů dřev, dárkové balíčky pro svatební hosty, svatební vývazky, dekorace pod prstýnky, podvazky a spoustu dalšího.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá:

  • Sledujte profil @svatbavestodole a @kvetolistek
  • Označte do komentáře pod soutěžní příspěvek min. jednu kamarádku/kamaráda, kterým by se výhra také mohla líbit
  • Za sdílení ve stories budete mít plusové body!
  • Voucher je přenositelný, tedy mohou soutěžit i družičky nebo kdokoliv další a nevěstě ho darovat.
  • Vyhlášení výsledků proběhne 18.04.2022

Pár slov od Květolístku

Květolístek vznikl už v roce 2018, kdy jsme připravovali vlastní svatbu a přemýšleli jsme nad tím, co na nás budou svatebčané házet – obřad jsme měli na zahradě, proto jsme nechtěli házet umělé konfety ani rýži (kvůli ptáčkům, které po ní bolí bříška, ale taky kvůli binci, který rýže udělá ve svatebním účesu). Na zahradě máme plno růží a tak nás napadlo nasušit si okvětní plátky. Přišlo nám to jako skvělá alternativa ke konfetám, která je šetrná k přírodě. Postupně jsme naši růžovou zahradu rozšiřovali, takže jsme byli schopni nasušit a poslat lístečky i dalším nastávajícím novomanželům.

Vše si děláme sami. Staráme se o růže, okvětní lístky nesbíráme v plném květu (ty necháváme včelkám), ale až, když už květy včelky nezajímají, tak je sesbíráme a na plátech, které manžel vyrobil, nasušíme a uchováme je tak, abychom vám je mohli na vaše svatby odeslat v té nejbarevnější a nejvoňavější variantě odeslat. Pokud jde o barevnost, tak vždy jde o mix lístků růží – žlutá, bílá, červená, oranžová, růžová atd. 

Lístky od nás dostanete v papírových pytlících – snažíme se s nimi manipulovat jemně a opatrně, takže nejsou nalámané, ale snažíme se zachovávat tvar okvětního plátku. Okvětní plátky růží jsou i po usušení voňavé. Kornoutky, které vám spolu s lístky nabízíme, dodáváme už poskládané, takže vy už si pouze přesypete lístečky do kornoutků a dáte je na místo, kde je pak svatebčané na svatbě najdou.“

Sledujte nás!

Mohlo by vás také zajímat

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář