Tipy na designové svatební dary – inspirujte se, co darovat kromě peněz!

Na svatbách se čím dál častěji darují novomanželům pouze peníze. Je to pochopitelné, svatby nejsou levnou záležitostí a novomanželé finanční příspěvek určitě uvítají. Nicméně i praktický a navíc designový dar potěší naprostou většinu nově sezdaných párů. Většina z nich totiž v době plánování svatby řeší i bydlení a častokrát si vybavují novou domácnost. Není tak snad nikdo, kdo by neocenil sadu designového skla. Navíc když český národ je národ sklářů!

Máme pro vás hned několik tipů, jak novomanželům pomoci při zútulnění jejich interiéru nebo jak je vybavit pro příjemný večer s přáteli! Zaujala nás nabídka od Nahého skla. Mají ve svém sortimentu mimo jiné designové dekorace, naprosto jedinečné vázy, tematické svícny, úložné  boxy nebo šperkovnice. 

Pyšní se zejména elegantními sklenicemi na vína všeho druhu, na whisky nebo koňak, míchané drinky a samozřejmě i vodu. Každou ze sklenic můžete doplnit také o karafu nebo džbán ze stejné kolekce, které však lze snadno kombinovat pro svůj jednoduchý design i s kteroukoliv jinou kolekcí. Sklenice na whisky jsou doplněny o pevnou základnu, která imituje ledovou kru, golfový míček nebo například jemné zakřivení připomínající vlnu.

Sklenice na vína a šampaňské tvoří jednoduché i hravé siluety s úzkými stopkami o různých objemech, které ladí s jakýmkoliv servírováním. Díky technologii ION Shielding jsou sklenice i extrémně lehké a pružné. Jejich kvalita však zajistí, že přežijí i silnější přípitek nebo pád ze stolu.

Vaše servírování pak lze doladit designovými servírovacími sety, miskami a dalším příslušenstvím. Během večera pak můžete pokračovat za doprovodu koktejlových sad pro namíchaní těch nejlepších drinků. Co se týká úklidu, nabízí Nahé sklo i čistící houby na sklenice i karafy, tedy vaše sklo či to, které někomu darujete, vydrží navždy krásné.

Den D je za vámi, nyní vám začíná nová životní etapa a žádné designové sklo jste nedostali? Potěšte se sami a pořiďte si nějaký ten originální kousek do své domácnosti!

Všechny kolekce si také můžete prohlédnout a zakoupit v nově otevřené prodejně v centru Prahy! 

Pokud nejste pražští, určitě si široký výběr designového a křišťálového sortiment prohlédněte na webu a objednejte přímo k vám domů:

 www.nahesklo.cz

Komentáře

  • Zatím zde nejsou žádné komentáře.
  • Přidat komentář